2733
2734
عنوان

اخرین مهلت ازاد کردن سهام عدالت کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه تومنی هم احتمالا سه میلیون ولی تعداد کمی از ادما سهام یه تومنی دارن به نوشتا روی برگه‌توجه نکنی ...

واسه من هم توسایت هم توبرکه ی تومنه

واسه نینی دار شدنم صلوات بفرستید..ممنونم😍😍۹۹/۹/۹بهترین روز ززندگیم روزی که تمام آرزوهایم برآورده شده
خانما ما رفتیم بانک برای آزاد سازی گفتن ک بعد ۱۰ روز بیاید فعلن سهام کسانی ک قبل از ۳۱ اردیبهشت مستق ...

چرا رفتین بانک دیگه

همه بانکا تو سایتشون گذاشتن دیگه

از طریق سایت بفروشین

کارمندای بانک هنوز به صورت کامل توجیه نشدن

2728
2738
چجور یعنی؟ من رفتیم تو سایت سهام عدالت و مستقیم سازی زدم الان چکار کنم

عزیزم الان سه تا کار میتونین بکنین

یا فعلا از طریق بانک، سی درصد از سهامتون رو بفروشین. بقیه سهام هم کم کم ازاد میشه و میتونین بفروشین

یا کد بورسی بگیرید و سهامتون رو مدیریت کنید از طریق بورس که بهترین روشه اما احتیاج به اینه که از بورس یه حداقل هایی رو بلد باشید

یا کلا دیگه بیخیالش شین و بهش دست نزنین و وقتی احتیاج داشتین بفروشین

خب الان کاری نداشته باشیم برای ازاد سازی، سایت بسته بشه چی میشه؟ یعنی دیگه نمیتونیم ازاد کنیم بفروشیم؟

کاش بخوابم ،وقتی بیدار شدم ببینم همه اینا خواب بود😔💔همه این گریه ها تو خواب بود 💔😔 لطفا واسه خوشبختیم و به آرامش رسیدن زندگیم صلوات بفرستین 😭💔 یه ساله زندگیم شده کابوس 😭💔
اون وقت سهامتون میره تحت کنترل نهادهای استانی

دیگه هیچ وقت نمیشه ازاد کرد؟ 

نهاد استانی خوبه چجوریاس؟ 

کاش بخوابم ،وقتی بیدار شدم ببینم همه اینا خواب بود😔💔همه این گریه ها تو خواب بود 💔😔 لطفا واسه خوشبختیم و به آرامش رسیدن زندگیم صلوات بفرستین 😭💔 یه ساله زندگیم شده کابوس 😭💔
عزیزم الان سه تا کار میتونین بکنین یا فعلا از طریق بانک، سی درصد از سهامتون رو بفروشین. بقیه سها ...

گلم انگار خیلی سر در میاری خواهشا راهنماییم کن من میخوام بفروشم ولی رفتم بانک گفتن چون بعد از ۳۱ اردیبهشت ازاد سازی کردین باید منتظر بمونین

2706