2726
عنوان

شوهرم رو اعصابمه

383 بازدید | 13 پست

تو رو خدا راهنمایی ام کنید .7 ساله ازدواج کردم .

یه شوهر بد اخلاق قرقرو و بیکار و بد دهن دارم که به عالم و آدم فوش میده .خیلی دلم میخواد ازش جدا شم اما خانوادم پشتیبانم نیستن اونم بخاطر دخالتای عمه ی پورو وبی شعورم که نذاشت جدا بشم .خیلی بهم سخت میگذره .بعضی وقتا که باهام کل کل میکنه از خدا میخوام بمیره .دادگاهم رفتم گفتم نشسته خونه بهم خرجی نمیده محلم نذاشتن فقط تیغم زدن .آخه چرا اینجوریه😣😭😭😭😭

سنتی ازدواج کردین؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعداز طلاق اصلا اوضاع بهتری برای هیچ کسی پیش نمیاد چه عاطفی چه اجتماعی عاطفی میگم منظورم عشق به خونه آرامش خونت و حتی طرف و ظروف و فرش وووو در کل همه چیز میفهمی خودت منظورم چیه 

طلاق رو بزار اخرین مرحله اگه دست بزن نداره و خیانت نمیکنه. از مشاوره کمک بگیر حلش کن❤️🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2728
تیغ زدن چرا وقتی بیکاره نمیتونه خرج زندگی رو بده خودش دلیله

نه عزیز دادگاه رو میگم تیغم زد چون رابراه میگفتن پول بریز به حساب و هیچ کاری نکردن .منکه راضی نیستم چون مشکلم حل نکردن .

نه عزیز دادگاه رو میگم تیغم زد چون رابراه میگفتن پول بریز به حساب و هیچ کاری نکردن .منکه راضی نیستم ...

چندسالشه چرا بهش نمیگی بی مسئولیت بودن خوب نیست با زبون رام کن شوهرتو

سیع کن درمقابل اونیکه باهات قصد بازی داره بازیگر خوبی باشی🎭
چندسالشه چرا بهش نمیگی بی مسئولیت بودن خوب نیست با زبون رام کن شوهرتو

7 ساله با زبون خوش باهاش حرف زدم خوب که نشد هیچی تازه پورو ترم شده .آقا حاضره من برم کارگری اما خودش بشینه جلو باد کولر 😢

7 ساله با زبون خوش باهاش حرف زدم خوب که نشد هیچی تازه پورو ترم شده .آقا حاضره من برم کارگری اما خودش ...

ای وای مرد بیکار باشه وبددهن توقع زیاد ادم تو خود جهنمه کسی نیست بشینه باهاش حرف بزنه یه راه حل جلو پاتون بزاره

ای وای مرد بیکار باشه وبددهن توقع زیاد ادم تو خود جهنمه کسی نیست بشینه باهاش حرف بزنه یه راه حل جلو ...

مامان باباشم بی شعور تر از خودشن .بمن میگن خوب تو برو سرکار.بخدا کار خوب واسم پیدا نمیشه وگرنه میرفتم .همش کارگریه و منم توان کارگری ندارم .😢😭

مامان باباشم بی شعور تر از خودشن .بمن میگن خوب تو برو سرکار.بخدا کار خوب واسم پیدا نمیشه وگرنه میرفت ...

ای خدااااا کمکتون کنه سخته درکت میکنم عزیزم ایشالله که عقلش بیاد سرجاش یه کار خوب واسه شوهرت پیدا بشه بتونه سرکارشو بره اخلاقشو خوب کنه ارامش برگرده به خونتون ودلهاتون گلم

ای خدااااا کمکتون کنه سخته درکت میکنم عزیزم ایشالله که عقلش بیاد سرجاش یه کار خوب واسه شوهرت پیدا بش ...

مرسی عزیزم

وجود افرادی مثل شما باعث دلگرمیه

ممنونم

موفق پاینده باشید .🙏