2737
2734
عنوان

کامنت من و توهینایی که بهم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 69 پست
با دعا کردن اتفاقی نمیفته عزیزم بله قانون اعدام یه قانون قرون وسطاییه تو این دوره زمونه فرهنگ سازی ح ...

پس شما امار نداری.به مناسب یاد بود ادیسون در سال یک دقیقه برقو میبرن و تو اون یک دقیقه هزاران هزار جرن اتفاق میفته طبق امار خودشون.طرف ادم میکشه ۶سال میره زندان تهش.میاد بیرون میگ میارزه بزار بکشم یکی دیگرم‌...الان هدایی نکرده یکی عزیز تورو بکشه خون جواب خونش باشه خوبه یا بره شیش بیاد بیرون تومشکلی نداری باهاش‌‌؟مثلا اون عزیز دور از جون فرزندت باشه.کی قبول میکنه این قانون رو ولی هنونطور ک خدا اعدامو گذاشته بخششم گذاشته اونور اب هر پنج قدم یه دوربین داره ولی اینحا ن چون بر اساس وجدانمون ماها توخونمونه ک یکارایی رو نکنیم ولی اون زور بالاسرشون حتما یه تحقیق جامع راحب قانوناشون بکن عزیزم

حرف دهنتو بفهم فقط  عین لاتای تو خیابونم حرف نزن  عددی نمیبینم‌تورو ک بخوام باهات دهن بد ...

من پدرم زیر خاکه...لاتی ماتی هم تو طرز صحبتم نبود کلا شما عصبی هستی انتقاد میکنی طاقت انتقاد شنیدن نداری...واسه منم قلدر نشو بشین سرجات نوچ نوچ کمتر کن

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا چرا متوجه نیستییییی،میگم جهنمی که باباش براش ساخته بود،با اون تعصباتش،وقتی هر روز میزدتش و چ ...

چون عکس رو پاک کردی،من یاد کامنت بالایی افتادم😂😂😂😂حواسم نبود

ولی در کل نه،شاید اینده ش بهتر بود،من بابام ابجیمو داشت دار میزد که اخرش مامانم اومد کمک،ولی الان اینده ابجیم داره بهتر میشه و با یه مرد خوب داره ازدواج میکنه!محروم کردن یک نفر از زندگی چیزه ساده ای نیست!

پس شما امار نداری.به مناسب یاد بود ادیسون در سال یک دقیقه برقو میبرن و تو اون یک دقیقه هزاران ...

من به شما توصیه میکنم تحقیق کنید در این مورد 😉

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2728
من پدرم زیر خاکه...لاتی ماتی هم تو طرز صحبتم نبود کلا شما عصبی هستی انتقاد میکنی طاقت انتقاد شنیدن ن ...

من اصلن با تو حرف نمیزنم ک خودتو عین قاشق نشسته انداختی😒

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
من اصلن با تو حرف نمیزنم ک خودتو عین قاشق نشسته انداختی😒

باشه باشه تو درست میگی ملاقه ی براق

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 
من به شما توصیه میکنم تحقیق کنید در این مورد 😉

عشقم شاید باورت نشه ولی من نصف روزمو صرف این میکنم ک سخنرانی های سخنرانهای قدر کشورهای مختلفو گوش میدم توام اگ مایلی گوش کن منم تحقیقمو بیشتر میکنم

باشه باشه تو درست میگی ملاقه ی براق

البته ک راس‌میگم😂

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2738