2737
2734
عنوان

کامنت من و توهینایی که بهم شد

963 بازدید | 69 پست

صادقانه بگید این نظر جنبه ی حمایت از جنایت پدر رو داره؟

منظورم این بود که مرگ بهتر از زندگی توی جامعه ی تعصب زدست،تو این جامعه باید مرد.نه اینکه بخوام بگم پدره کار درستی کرد.حق من بود که یکی بخاطر این کامنت انگ خراب بودن بهم بزنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا این وسط همه اون پسر آشغال بچه باز عوضی منحرف رو ول کردن چسبیدن به بابای این .

باباش بیمار روانی بوده , به مادر دختره میگفته یادش بده چطور خودش رو دار بزنه . از این پدر انتظاری نیست .

مقصر اون پسر آشغاله بچه بازه سوء استفاده گره

2738
والا این وسط همه اون پسر آشغال بچه باز عوضی منحرف رو ول کردن چسبیدن به بابای این . باباش بیمار رو ...

دقیقا تازه پسر پیج م داره تو اینستا 

اون بار دیدم استوری گذاشت انگار ن انگار 

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘

تا بوده همین بوده عزیزم،قانون مشکل داره و این قانون حالا حالا ها عوضم نمیشه،کجای دین اسلام مرد و زنو برابر دونستن که حالا بیان قانون عوض کنن،یکیش ازدواج کودک همسری ...

💙دلیل خوشبختی من دخترمو پسرم

نمی‌فهمم به چه حقی،  حق زندگی کردن و از یک انسان میشه گرفت؟؟؟

غیریت اونجایی جواب میده که اگر خطاهای فرزندتو دیدی دستشو بگیری بگی اشکال نداره نترس من هستم و هرکس ام خواست بگه بی غیرتی و انگ بی ناموسی بهت بزنه  درجواب بگی بچه امه  خطا کرده به کسی مربوط‌ نیست  

مادرم ضربان قلب من است.

هزاران هزار اتفاق اینجوری در دنیا داره حتی بدترش میفته اونطرفم ک جامعه تعصب زده نیست هزاران مورده ک پدر دختر بچه خودشو سالها ازارجنسی داده حاملش کرده حبسش کرده اصلا نمیدونن بیرون چ شکلیه..دنیا کلا تو بلا افتاده عزیزان تا امام زمانو بهش اعتقاد نکنیم و قلبن به این نرسیم تا نیاد دنیای بدون مدیر همینه اوهم نمیاد

سالهامنتظر سیصدی اندی مرد است

انقدرمردنبودیم ک یارش باشیم

الهم عجل لولیک الفرج

2706