2703
2553
عنوان

خونریزی بعد زایمان

207 بازدید | 22 پست

بچه ها من دوماهه زایمان کردم. طبیعی بود. هنوز خونریزی دارم. البته ی هفته قطع شده بود ولی دوباره شروع شده. چیکار کنم خسته شدم دیگه. کسی بوده همینجوری خونریزی داشته باشه

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سویق عدس بخور

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2720

من بیست  خونریزی ندارما ولی ترشح های چسبناک رنگ مثل کرم مانند رنگش یجور نمیدونم چیه 🤔 شماهم اینجوری

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

اره عزیزم منم دقیقا مثه تو بودم 

حتی سونو هم نوشتن ولی اصن مشکلی نبود دکتر گف بخاطر جمع شدن رحمته ینی من رحمم دیر جمع شده ک باعث خونریزی شده اصن نگران نشو خیلی عادیه یواش یواش قطع میشه

2714
من بیست  خونریزی ندارما ولی ترشح های چسبناک رنگ مثل کرم مانند رنگش یجور نمیدونم چیه 🤔 شماهم ای ...

اره منم داشتم زرد بود انگار

ب دکترت گفتی ؟؟  جفتت کامل درومده ؟؟ مطمئنی ؟؟  شاید لازم باشه d&c بشی

ن نگفتم باید برم. اون چیه دیگه؟؟ دی اند سی؟؟؟؟ 

اره عزیزم منم دقیقا مثه تو بودم  حتی سونو هم نوشتن ولی اصن مشکلی نبود دکتر گف بخاطر جمع شدن رح ...

اوووف خسته شدم دیگه. میترسم مشکلی باشه 

2706