2733
2734
عنوان

مدادابرو

111 بازدید | 12 پست

خانومامن ازآکوآاستفاده میکنم اکثراحالامیخوام یه مدادابروی خوب بهم معرفی کنین که روون ونرم باشه چه مارکی خوبه؟؟

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همه مداد ها باعث ریزش ابرو میشن... من خودم اکوآ میزدم یه مدت دارم مداد میزنم اصلا ابروهام دیگه رشد قبل ندارن حالا میخوام دوباره اکوآ بزنم 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2731
همه مداد ها باعث ریزش ابرو میشن... من خودم اکوآ میزدم یه مدت دارم مداد میزنم اصلا ابروهام دیگه رشد ق ...

آکواکه خیلی خوبه هم راحته هم دیرتموم میشه من یه مدادمیخوام که توکیفم باشه درمواقع ضروری

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔
همه مداد ها باعث ریزش ابرو میشن... من خودم اکوآ میزدم یه مدت دارم مداد میزنم اصلا ابروهام دیگه رشد ق ...

هیچی مثل سایه ابرو نیست چون چرب نیست باعث میشه ریشه ابروهات نفس بکشه و ریزش نکنه من چندساله میزنم ابروهام اصلا تکون نخورده پرپشته

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
هیچی مثل سایه ابرو نیست چون چرب نیست باعث میشه ریشه ابروهات نفس بکشه و ریزش نکنه من چندساله میزنم اب ...

سایه ابرو و آکوآ مثل هم هستن دیگه هیچ کدوم چرب نیستن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2738
سایه ابرو و آکوآ مثل هم هستن دیگه هیچ کدوم چرب نیستن

من فکرمیکردم اکوآ اسم یه نوع مارک از مداده

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍