1735
1707
عنوان

حال دلتون چطوره.......میکائیل

6210 بازدید | 510 پست

سلام..شب ها کمی به آسمون و ستاره ها نگاه کنیم...ما جزو کائنات هستیم اگه عاشق خودمون نشیم زندگی نخواهیم کرد...

اگر میدانستید که یک محکوم به مرگ هنگام مجازات تا چه حد آرزوی بازگشت به زندگی را دارد ُآنگاه قدر روزهایی را که با غم سپری میکنید ، می دانستید

دلم میخواد فردا ک از خواب بیدار میشید همه باتلاش و لبخند باشید...شبتون پر از عشق❤

اگر خودت را فراموش کنی، تبدیل به کائنات می‌شوی...

میخواین بدونین چه غذاهایی معده کوچولوهاتون رو اذیت نمیکنه 

این مطلب حتماااااا بخونید

1718

یک محکوم ب مرگ بهم معرفی کن جامونو عوض کنیم

محکوم بودن ب زندگی به مراتب دردناک تره..باورکن!

عروسک قشنگ من مشکی پوشیده...🙇‍♀️🖤بالاسر مامانیش،آروم خوابیده...🤱🖤مامان دیگه از همه،دنیا بریده🖤تو قبر آروم و خاکیش تنها خوابیده..🧖‍♀️🖤 غمگینتر از مامانی،هیشکی ندیده..🖤عروسک من،چشماتو پاک کن👶🖤برو پیش بابایی، حالا بازی کن..💋🖤
1760
1759

حال دلم خوابش میاد  

(  من یک ترکم   سر به شانه خدا بگذار....تاقصه عشق راچنان زیبا بخواند که....نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت....فقط به رقص درآیی....و من ، از قلب صدها صدهزار امید انسانی...... سرود زندگی را میدهم سر...... میدهم سر ، من ، سرود زندگانی تاکند ویران بساط ننگبارت را..... به جای تاج ، بر فرقت ، زند مشتی چنان محکم که سازد یکسره ، ای سایه ی جلاد ، کارت را.... تو از فردای انسانی چه میدانی؟؟؟؟    نه ، باور کن ، قسم بر خون یارانم ، نمیدانی.... نمیدانی که پایان ره ننگین و ناپاک ستمکاران خون آشام       قبرستان تاریخ است...     /میدونی رو مخی...ولی خب اَ اونورم تو دلی