1735
1765

اصلا مگه داریم مگه میشه   من شیفتش شدم   

شاید عکسش خوب نباشه اما هرکی فیلماشو دیده میدونه من چی میگم   اینجا حوله تنشه فقط صورتشو ببینید من رو عشقام حساسم     

شخصیتش طرز صحبت کردنش استایلش همه چیزش اصلا داغانم کرده   

فکر کنم ۵۰سالُ داشته باشه 

اما هنوزم خواستنیه   

من مهر ماه میخوام واسه تولدم برم ترکیه میخوام برم پیداش کنم   

ولی اگر زن داشته باشه چیییی   

آییییی خداااا منُ گاو کن 🐮💔

شما رو کی کراش دارید یا اینکه ب کی علاقه دارید ک خودش نیدونه 😯؟؟؟؟؟؟؟؟

اول کراشم رو این بود ولی ازش زده شدم یکم لوسه   👇

بااون دوس دختر بی ریختش 😿

بــه احـتـرام وجـود تـو ........هـمـه شـهـرُ خـبـر کـردم کـه ببینیـم طلـوع تــــو.......❤

عه من رو تو جذاب جااان کراش دارم😁😁😁

رو دلبر و پرتقالی هم..همتون عشقید😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍شما سه نفر برا کراش قبوله🙄🙄🙄😂😂😂

☹☹کی گفت تو بچه ام رو مسخره کردی☹اشتباه فکر کردی😊👌👌👌👈👈 امضام و تاپیکام هم به کسی ربطی نداره...نظر هم از کسی نمیخوام😁

تخفیف 49 درصد پکیج ضد آفتاب اسپات و میسلار واتر 100میل بایودرما

1718

دومی عشق منم هسسسست باریش اردوچ

(  من یک ترکم   سر به شانه خدا بگذار....تاقصه عشق راچنان زیبا بخواند که....نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت....فقط به رقص درآیی....و من ، از قلب صدها صدهزار امید انسانی...... سرود زندگی را میدهم سر...... میدهم سر ، من ، سرود زندگانی تاکند ویران بساط ننگبارت را..... به جای تاج ، بر فرقت ، زند مشتی چنان محکم که سازد یکسره ، ای سایه ی جلاد ، کارت را.... تو از فردای انسانی چه میدانی؟؟؟؟    نه ، باور کن ، قسم بر خون یارانم ، نمیدانی.... نمیدانی که پایان ره ننگین و ناپاک ستمکاران خون آشام       قبرستان تاریخ است...     /میدونی رو مخی...ولی خب اَ اونورم تو دلی    
عه من رو تو جذاب جااان کراش دارم😁😁😁 رو دلبر و پرتقالی هم..همتون عشقید😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍شما ...

نوچ فقط من   

بــه احـتـرام وجـود تـو ........هـمـه شـهـرُ خـبـر کـردم کـه ببینیـم طلـوع تــــو.......❤
1760

جووانییی کجایی که یااادت به خیرررر

من حتی رو پشه های نر محل هم کراش داشتم🤦🏼‍♀️

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
1759

محض اطلاع باریش اردوچ زن داره

(  من یک ترکم   سر به شانه خدا بگذار....تاقصه عشق راچنان زیبا بخواند که....نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت....فقط به رقص درآیی....و من ، از قلب صدها صدهزار امید انسانی...... سرود زندگی را میدهم سر...... میدهم سر ، من ، سرود زندگانی تاکند ویران بساط ننگبارت را..... به جای تاج ، بر فرقت ، زند مشتی چنان محکم که سازد یکسره ، ای سایه ی جلاد ، کارت را.... تو از فردای انسانی چه میدانی؟؟؟؟    نه ، باور کن ، قسم بر خون یارانم ، نمیدانی.... نمیدانی که پایان ره ننگین و ناپاک ستمکاران خون آشام       قبرستان تاریخ است...     /میدونی رو مخی...ولی خب اَ اونورم تو دلی    
من پر🔫

براچی نوشتم روت کراش دارم😟😟😟😟😭😭😭😭😭😭😭من فقط فقط   عررررررر😂

☹☹کی گفت تو بچه ام رو مسخره کردی☹اشتباه فکر کردی😊👌👌👌👈👈 امضام و تاپیکام هم به کسی ربطی نداره...نظر هم از کسی نمیخوام😁