1735
1714

بچه ها نخندین بهما

فقط بگین توهم زدم یا نه😅

عکس حنابندونمه ولی چون از جلو گرفتم یکم تار و بی کیفیت شده

نزنین تو ذوقم خدایی

با تچکر😁

بزااار

من ریپلی دوست دارم هرجا امضامو دیدین ریپلی کنین ذوق مرگ شم 😂 شادی غیر از ندارم😅😅 هرکی با پروفایلم مشکل داره حسود پلاستیکیه ⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩ من همونی ام که تو گوشی شوهرت بلاک میکنی مبادا عاشق قیافم شه 🤣🤣🤣 خال ام دل میبره هاااا

اگه میخوای یه اندام ایده آل داشته باشی 

چارش اینجاست

1718

کووووووش

وزن شروع43 وزن فعلی55وزن هدف60               خدا جونم میشه بهش برسم😔تو که میدونی توی زندگیم هیچ مردی نداشتم دیدی ک چ زود تنها مرد زندگیم رو گرفتی دیدی ک چ با حسرت ب همسن هام ک با باباشون بودن نگاه میکردم😞الان ک مرد زندگیم رو پیدا کردم ک هم واسم باباس هم عشق واسم نگهش دار بذار بهش برسم 😔بذار باهاش خوشبخت بشم😔یعنی خوشبختی با عشقم حق من نیست😔واسه منی ک طعم خوشبختیو نچشیدم طعم مرد داشتن رو نچشیدم خداجونم😔من بنده ی خوبت نیستمااا😔😔میدونم چقد گناهکارم😔هرچقدرم گناهکار باشم حق من نیس عشقمو ازم گرفتن خداجونم معجزه ای کن ب تنها مرد زندگیم برسم😔😔😔😔توروخدا😔😔😔😔😔واسع حاجت دلم ی صلوات بفرستید لدفن هرکس فرستاد لایک کنه منم واسش بفرستم💜 
1760

دیر بذاری میزنم تو ذوقت

#قدس خرمشهری دیگر است هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردار شهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

زود تند سریع

فقط 45 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
1759

باید تا صدسال صبر کنیم لابد

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم مثل همه اول تیکر بارداری گذاشتم الان هم تیکر تولد یکسالگی دختره یکی یه دونم💚از خدا بابت  این هدیه الهی ممنونم 💚خوشبختی ینی خانوادت سالم و سلامت کنارت باشن💚💚💚💚💚M.P.E.M.D
1651