2703
2553
عنوان

شوهرخواهرم رفت و خواهرمو با سرکوفتهای مادر و خواهرش تنها گذاشت.

| مشاهده متن کامل بحث + 6186 بازدید | 56 پست
آسمان جان خدا بیامرزدش یکمم به خودت فک کن اون بچه گناه داره توباید خودت اوضاع روحیت خوب باشه که بتونی بری بعدها به خواهرت دلداری بدی عزیزم
درزندگی ثروت حقیقی مهربانیست
خوشابه حالت که سرشارازثروتی
(عزیزجونم ادیساااااااا)
اللهم صل علی محمد و ال محمد
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خداااااااااای من چه سخته

تو این لحظات خواهرتونو تنها نذارین خدا صبرش بده طفلک

خدا بیامرزدشون روحشون غرق رحمت و شادی باشه در بهشت انشالله
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2456
2714
سلام اسمانه جان فدات بشم میدونم تحملش براتون سخته از یه طرف داغ فوت از یه طرف حرفای مردم که بدترین چیزه
به بچه ات رحم کن اشکال نداره یکم بلند بلند گریه کن تا دلت باز بشه اما باتوجه به سقط قبلی زیاد مواظب خودت باش
دخترم ثنا بیست و یک ابان زندگی مارو نورانی کرد.
اون بیچاره الان خودش کلییییییییییی غصه داره اخه این حرفا چیه که بهش میزنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! واقعا بعضی از مردم چقدر بی درک و فهمن واقعا از خدا میخوام که به خواهر نازنینت صبر بده عزیزم خیلییییییییییی سخته خیلییییی
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
اسمانه عزیزم قران زیاد بخون باتوجه به اینکه قبلا فکرایی درباره اش کردین یه دونه قران براش ختم کن
اما به دیدن خواهرت هم برو نذار تنها باشه
دخترم ثنا بیست و یک ابان زندگی مارو نورانی کرد.
سلام آسمانه جووووووونم، الهی قربونت برررم چی شده !!! خدایا اصلا باورم نمی شه !!!

الهی بمیررررررم برای خواهر نازنینت ، چرا اینقدر باید عذاب بکشششششششششششششه ، چرا باید این همه غم و غصه رو تحمل کنه ؟ خدایا بنازم به حکمتت خودت بهش صبر بده طاقت بده بتونه این مصیبت و تحمل کنه تازه زخم و زبون چند نفر دیگرم تحمل کنه!!!

آسمانه عزیزم از ته دلم به تو و افسانه جون تسلیت می گم ، باورت می شه من هر وقت دعا می کردم حتما برای افسانه جونم دعا می کردم که این بار که دامنش سبز شد نی نیش براش بمونه و خوشبختیش کامل بشه
ولی .............. نمی دونستم که خدا براش این سرنوشتو رغم زده ای خدااااااااااااا چرا آخه چرا

خیلی گریم گرفته نی تونم حتی یه لحظه خودمو جاش تصور کنم واقعا خدا بهش صبر بده ای خدا شونه های این زنو اینقدر قوی بکن که طاقت تخمل این مصیبت و داشته باشه .................

آسمانه جون تو هم خیلی مراقب خودت باش مراقب نی نی بی گناهت باش که از غصه تو داره غصه می خوره!
خدای مهربونم شکرت،بازم منو شرمنده مهربونیت کردی ای کاش لایقش باشم
Lilypie Pregnancy tickers
2706