2733
2734
عنوان

عادت های غذاییتون چیه؟

305 بازدید | 45 پست

با تخم مرغ سس فلفل و خیارشور میخورم اونم فقط تخم مرغای اخر شب

وقتی میخام سمبوسه بخورم تاکید میکنم فقط تو خونمون سس میریزیم رو سفره بعد بزنم تو سس بخورم 

پفکو با الوچه میخورم 

شما چه عادتای دارین یا چه چیزی دیدین که تعجب کردین 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

چیپس حتما با ماست😍

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عادت خاصی ندارم غذا باشه کوفت باشه میخورم😆

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

تو هر ساعتی از شبانه روز اگه قرار باشه نون پنیر یا آش بخورم باید چایی هم بزارم باهاش☺

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
2738
تو هر ساعتی از شبانه روز اگه قرار باشه نون پنیر یا آش بخورم باید چایی هم بزارم باهاش☺

حالا چرا چایی؟

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

چایی نمیخورم ،روی ساندویج سس نمیریزم ،بدم میاد برنجم زیاد از خورشت خیس بشه ،گوشت توی خورشت رو نمیخورم ،روی ته دیگ خورشت میریزم .یخ میخورم 😐

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
پنیرو باکره دوست دارم فقط😐

منم همیشه پنیر بوک و با تخم مرغ میخورم اینو یادم رفت بگم 

2706