2733
2734

ولی من دوس ندارم حتی نمیکنن بخاطر من یه چیز دیگ درست کنن من لب ب محلی نمیزنم بوی خیلی بدی میده اصلا هم خوشمزه‌نیست حالا مامان من عروسامون میان غذایی ک دوس دارن درست میکنن از طرفس شوهرم ناراحته مبگه چرا غذا نمیکشی برا خودت کم میخوری خوب من اردک دوس ندارم😶اسیر شدما الانم سر یه داستانی مجبورم دو سه روز باز خونشون بمونم بخدا همش بوی مرغ و اردک محلی میاد منم گفتم دوس ندارم ب شوهرم اونم بهشون گفته ولی بازم درست میکنن منم برنج خالی با ماست میخورم بده بنظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خدا صبرت بدد یکم نونو ماست ببر😑

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2738

درکت میکنم عزیزم

از این به بعد خواستی بری دو مدل خورشت برای خودت درست کن ببر

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
دلم ارزو موند قورمه ای،قیمه ای چیزی درست کنه همس این غذاس 

خودت یه چیز خوشمزه درست کن ببر اونجا هم خودت میخوری هم اونا کیف می کنن

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

احتمالا اونا به خیال خودشون دارن بهت حال میدن مرغ و اردک محلی میدن

محترمانه بگو دوست نداری یا یه بار خودت غذا بپز که بفهمن

2706