2737
2734

میگن دعای کس دیگ در حقت بیشتر میگیره

برای آروم شدن دلم بیزحمت ی صلوات بفرستید و همین الان دعام کنید.نزدیک اذانه

هر کس فرستاد لایکم کنه منم براش بفرستم. 

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

100تا میفرستم

دعام نکن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فرستادم برات عزیزم  شمام دم اذان واسه من دعا کن با شوهرم آشتی کنم و برگردم سر زندگیم

انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده. 

اللهم صل علی محمد و آل محمد

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2738

انشالله به این وقت عزیز اذان که صداش پیچیده حال دلت خوب بشه هرچی میخوای خدای مهربون بهت بده برات صلوات میفرسم شمام برا بابام دعا کنید بیمار بدحال کرونایی حال دل منم بده دوستان دل مهربون من هرکی پست منا دید دعا کنه به دعاتون نیازمندم انشالله به حق علی هرچی میخواین خدا بهتون بده منم دعا میکنم 

❤❤❤❤
ممنون عزیزم

🤍

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
انشالله به این وقت عزیز اذان که صداش پیچیده حال دلت خوب بشه هرچی میخوای خدای مهربون بهت بده برات صلو ...

یا من اسمه دوا و ذکره شفاء

انشالله خوب میشه

2706