2726
عنوان

بچه ها میشه بیاین به ابجیم حسودیم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 56 پست
عزيزم شما هم كه دوست بودين چرا تو دوستي متوجه مادرش نشدي؟ يا چرا خودت بهش نگفتي سليقت چجوريه؟

مامانش خیلی مضخرفه😭فکر میکردم داره جمع میکنه کمکمون کنه ما پول نداریم عروسی بگیریم داده واسه پسر کوچیکش ماشین گرفته

خـدایی کـه بـه شـدت کـافیـست💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه عقد کردیم هیچ کاریمون جور نیست😭

گلم برای خواهرت خوشحال باش و آرزوی خوشبختی روز افزون داشته باش،به همسرتم سرکوفت چیزیو نزن ،اینجوری فقط رابطه اتون خراب میشه،هرشخص توان مالیش با دیگری فرق داره.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
حسودی نکنننننن هر کس یه شرایطی داره هر کس یه موقعیتی داره دلیل نمیشه که همه عین هم باشن الان خیلیا ا ...

من خیلی دوسش دارم اونم دوسم داده داشته باشه برام کم نمیزاره😭ولی خیلی ناراحتم از دست خودش نه از دست مامانش

نکات مثبتم ببین،، شوهرت دوست داره،، از عمد برات زشت نخریده به نظره خودش خوشکل بوده که برات خریده،، الانم خواهرت ایشالا داره خوشبخت میشه از خواهر عزیز تر که نداریم کلی خدا رو شکر کن بابت خوشبختی خودتو خواهرت

گلم من خیلی چیزای خوبی که تو زندگی نصیبم شد از این حسادت نکردن بود مثلا میگفتن فلانی ماشین خریده تو دلم میگفتم خداروشکر الهی چرخش براشون بچرخه..فلانی عروس شده با یه ادم خوب تو دلم واقعا خوشحال میشدم و برای خوشبختیش دعا میکردم و الان چیزهایی دارم مشابه همون افرادی که بجای حسادت براشون خوشحال شدم و درحقشون دعا کردم....

گلم در ضمن ایشون خواهرته و ازدواج خوبش و طلاو هرچی باید مایه افتخار و خوشحالیت باشه اگه خدایی نکرده با یه ادم ناجورو بیکار وصلت میکرد و طرف پول یع حلقه استیل رو هم نداشت انوقت تو دلت خوشحال بودی از وضع ناجور خواهرت؟؟

من اگه بودم فقط دعا میکردم که خوشی خواهرم پایدار باشه و از خدا میخواستم به زندگی منم برکت بده💕💕💕

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
مامانش خیلی مضخرفه😭فکر میکردم داره جمع میکنه کمکمون کنه ما پول نداریم عروسی بگیریم داده واسه پسر کو ...

عزيزم بايد تو انتخاب دوست پسر خانوادش رو هم در نظر ميگرفتي.

موقع خواستگاري هم شرايط تعيين ميكردين

الانم غصه نخور با شوهرت يكم پس انداز كنين نهايت ديرتر عروسي بگيرين

اگه با شوهرت مشکلی نداره بی خیال بابا نگاه به بقیه نکن ظاهر هر چیزی ممکنه کلی با باطنش فرق داشته باش ...

دارم دق میکنم نمیتونم خودمو اروم کنم

نکات مثبتم ببین،، شوهرت دوست داره،، از عمد برات زشت نخریده به نظره خودش خوشکل بوده که برات خریده،، ا ...

من ابجیمو خیلی دوسدارم ولی وقتی چیزایی که دوستش براش خریده رو نشون میده با حالت تمسخر نگام میکنه

خوشحالم ولی هروقت هرچیو بهم نشون میده فکر میکنم داره تحقیرم میکنه

عزیزم این تصور خودته:مگه میشه خواهر بیاد خواهرش تحقیر کنه؟؟

هر چیزی بهت نشون داد یقین داشته باش از سر ذوقه الان خوشحاله میاد نشونت میده توهم خوشحال باش که ابجیت خوشحاله

2706