2737
2734

به خدا به غیر غصه حرص ناراحتی چیزی نداره که یه کم جو سایت رو شاد کنیم اینقدر  همین طور دلمون پر خون هست گرفته یه کم از همدیگه انرژی های مثبت بگیرم همش خبرهای دردناک غمگین دیگه به اندازه کافی رسانه ایی شد ممنون از درکتون تو این قرنطینه باید سعی کنیم بیشتر همدیگه رو شاد کنین بگیم بخندیم 

همه چی درست میشه 

اینقدر گریه کردم براش

قدر رنج و درد و زندگیهایی دردناکتر از ناشکریهای ما وجود داره اطرافمون

گل زیبای معصوم بی پناه چطوری پرپر شد بمیرم برا دردی که کشیدی😭😭😭

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 
اینقدر گریه کردم براش قدر رنج و درد و زندگیهایی دردناکتر از ناشکریهای ما وجود داره اطرافمون گل زیب ...

اره والا به نظر من راحت شد معلوم نیست چه شرایطی زندگی میکرده بیچاره الان تو اغوش خداست گلم تو هم اینجوری خودت رو افسرده میکنی منم کلی غصه خوردم ولی دیدم دارم داغون میشم 

همه چی درست میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره والا به نظر من راحت شد معلوم نیست چه شرایطی زندگی میکرده بیچاره الان تو اغوش خداست گلم تو هم این ...

انشاءالله به آرامش رسیده باشه اونکه گناهی نداشت 

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 
2728
انشاءالله به آرامش رسیده باشه اونکه گناهی نداشت 

رسیده خبالت راحت من شک ندارم گام ان جاش خوبه مطمین باش قبل سر بریدنش خدا کمکش کرده روح از تنش حدا شده خدا خیلی مهربونه 😢

همه چی درست میشه