2733
2739
عنوان

کسی کارمند تامین اجتماعی هست؟

62 بازدید | 8 پست

مراحل ثبت نامش چجوریه ؟

اولین باره میخوام بیمه شم از طریق کارفرما 

قبلا بیمه درمانی بودم تحت تکفل همسرم بودم 

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

من ک کارمندش نیستم

ولی شوهرمو بیمه کرد کارفرما زنگ زد برو دفترچه تو بگیر

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ک کارمندش نیستم ولی شوهرمو بیمه کرد کارفرما زنگ زد برو دفترچه تو بگیر

چه چیزایی لازم بود یعنی چه مدارکی برد؟

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
2728
چه چیزایی لازم بود یعنی چه مدارکی برد؟

شناسامه کارت ملی عکس

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
همینجور یهو زنگ زد که بره دفترچه بگیره 🙁 یعنی خود مدیر رفت دنبال کارای بیمه ش

اره عزیزم فقط ی کاغذ داد شوهرم مشخصاتشو نوشت

2738
اها درسته پس قبلش اعلام میکنن درسته

اره عزیزم