2733
2734
عنوان

بالاخره شوهرم عمل کرد

406 بازدید | 26 پست

بچ ها شوهرم امروز عمل واریکوسل انجام داد.

توصیه یا نکته ای اگه دارید ممنون میشم بگید

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
واریکوسل چیه؟ چیکار میکنن؟ برای چی هست

واریس بیضه ها.به احتمال زیاد روی اسپرما اثر میزاره و باعث ناباروری مردان میشه

عملشم این رگ های واریسی رک جدا میکنند

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خداروشکر انشاءالله به زودی مامان بشی

اکثرا ده روز استراحت میدن و حسابی از نظر تغذیه بهش برس

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2731
واریس بیضه ها.به احتمال زیاد روی اسپرما اثر میزاره و باعث ناباروری مردان میشه عملشم این رگ های واری ...

وای حتما خیلی درد داره آره؟ هزینش چقدر میشه؟ 

بیا اصن بلند ترین انگشت منم برا تو... 🖕
خب خداروشکر انشاءالله به زودی مامان بشی اکثرا ده روز استراحت میدن و حسابی از نظر تغذیه بهش برس

قربونت

آره به زور ۱۰ روز استعلاجی گرفتم دکترش میگف یه هفته.فلن که تا فردا ظهر فقط مایعات خنک .ولی چشم😘

وای حتما خیلی درد داره آره؟ هزینش چقدر میشه؟ 

خیلی نه ینی بعد از به هوش اومدنش میخاست بشینه خیلی درد داشت که قرث خورد  فلن خوبه

هزینش بستگی به نوعش داره.از شوهرم شد ۱ و نیم

2738

عزیزم  ازمایش اسپرمش چطوری بود؟

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
خیلی نه ینی بعد از به هوش اومدنش میخاست بشینه خیلی درد داشت که قرث خورد  فلن خوبه هزینش بستگی ...

ببخشید می پرسم علت این که شوهر شما به این بیماری مبتلا شده چیه؟

چون تازگی ها بین مردان رایج شده

چند سالشه؟

هفته قبل شوهر خواهرم عمل کرد چون بچه دار نمیشدن یکساله ولی الان خواهرم بارداره خودش خبر نداشت😍😊

ای جاااان😍😍

ما هم وقتی فهمیدیم اقدام کردیم دیگه پریود که شدم رفتیم واسه عمل

عزیزم  ازمایش اسپرمش چطوری بود؟

مورفولوژیش افتضاح بود

۲ درصد

قربونت آره به زور ۱۰ روز استعلاجی گرفتم دکترش میگف یه هفته.فلن که تا فردا ظهر فقط مایعات خنک .ولی چ ...

خوب کاری کردی😘😘😘

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
ببخشید می پرسم علت این که شوهر شما به این بیماری مبتلا شده چیه؟ چون تازگی ها بین مردان رایج شده چن ...

والا نمیدونم ولی خب میگن از زیاد ایستادن و وسیله سنگین بلند کردنم میشه

شوهرم ۲۸ سالشه

مورفولوژیش افتضاح بود ۲ درصد

اهان مرسی👍

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2706