2733
2739
عنوان

اخلاقای خاص شوهرم

267 بازدید | 3 پست

نمیدونم من سخت گیرم خانواده ام سخت‌گیرن یا واقعا  من ساده و مظلوم ام و یا به قول خانواده ام کوتاه میام.

همسرم شغلش طوریه که در ماه ده شبانه روز شیفت هستش و‌من این مدت خونه پدرم هستم. این ده روز معمولا تو ۴ هفته ماه پخش میشه‌.

همسرم‌میگه که تو خانواده ات رو میبینی دیگه چه لزومی داره بازم بریم؟! فوق اش من‌تو ماه یه شب بیام. خانواده ام‌میگن چرا نمیاد فلان و... اخه بقیه خواهرا و دومادا تقریبا ۵شب در هفته اونجان.

یا مثلا خانواده همه جمع میشن زنگ می زنن بیاین باز اکثر اوقات‌میگه نمیام تو برو که دیگه منم نمیرم یا مامان ام زنگ میزنه دعوت میکنه اکثراوقات میگه نمیام. 

من اصلا نمیتونم از طرف خودم بگم میایم یا نه؟ ولی خواهرام شوهراشون مشکل ندارن هروقت بگی خودشون میگن اره یا نه و اکثرا شوهراشون‌میگن بریم. ولی شوهر من اینطوری نیست.

البته اینو بگم ما باهم که هستیم حوصله مون سر نمیره ولی اونا همش دوس دارن تو جمع باشن و باهم.

خیلی اذیتم که اختیاری تو مهمونی ها ندارم نمیدونم چیکار کنم؟ به خاطر اینکه بقیه زیاد میان من نمیرم با شوهرم منظورمه خیلی به چش میاد و خانواده ام ناراحتن و اینکه سر مریضی بابام خودش رو کشید کنار به دل گرفتن بدجور این مورد رو حق دارن. بقیه دومادا کلا اونجا بودن و شب همراهش ولی این فقط یه بار اومد بیمارستان.

کلا زورم بهش نمی رسه خیلی بهش محبت میکنم و میرسم حتی بعد اون از حرفش کوتاه نمیاد. به نظرم اصلا قلق نداره

مگه خودشون خونه زندگی ندارن که پنج شب در هفته اونجان؟؟ منکه اصلااین مدلی خوشم نمیاد... نه مث شوهر شما نه مث شوهرخواهراتون... هرچیزی حد و حدودی داره

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕
مگه خودشون خونه زندگی ندارن که پنج شب در هفته اونجان؟؟ منکه اصلااین مدلی خوشم نمیاد... نه مث شوهر شم ...

طاقت نمیارن مرتب میان. من اینجوری نیستم  که زیاد بخوام برم ولی دوس دارم اختیار اینو داشته باشم که بگم‌میام یاونه موقع دعوتا..

خواهرام فعلا بچه ندارن البته منم فعلا ندارم راحت ترن واسه رفت و امد..البته یکی شون یه دختر داره و سه ساعت دوره هردوماه حدود ده روز میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728