2726
عنوان

مامانو آبجیم تنهایی رفتن خرید سیسمونی😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 64 پست

عزیزم منم درگیر خرید سیسمونیم

بابام بهترین ها رو خرید من فقط تشکر کردم و خجالت کشیدم گفتم تمام عمرتون واسه ما بچه ها تلاش کردین ما رو تو رفاه بزرگ کردین ولی خودتون خسته و شکسته شدین امیدوارم بتونم یه روز خوبیاتونو جبران کنم

واقعا ازشون خجالت کشیدم که همه چی واسم خریدن و کم نذاشتن

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
اصلا اجازه نده حرفی بزن تا خواست حرف بزنه بگو لطف کردن و وظیفه خودمون بوده

میدونی؟ از یه طرفم دوست داشتم همه ی وسیله هاشو با سلیقه ی خودم انتخاب کنم😢 نمیدونم حسمو میفهمی؟😢😭

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم درگیر خرید سیسمونیم بابام بهترین ها رو خرید من فقط تشکر کردم و خجالت کشیدم گفتم تمام عمرت ...

تو خودت انتخاب کردی؟

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
خودمم ناراحتم...اما اصرار دارن...چیکار کنم؟😥

وسایل بزرگ رو خودتون بخرید 

برای این که خانواده اتون ناراحت نشن فقط لباس بخرن کافیه

توقع مردها همینجوری بالا میره

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2728
میدونی؟ از یه طرفم دوست داشتم همه ی وسیله هاشو با سلیقه ی خودم انتخاب کنم😢 نمیدونم حسمو میفهمی؟😢😭

آره عزیزم ولی خب شرایطت اجازه نداد دیگه..اشکال نداره الان سخت نگیر 

عزیزم منم درگیر خرید سیسمونیم بابام بهترین ها رو خرید من فقط تشکر کردم و خجالت کشیدم گفتم تمام عمرت ...

من ۲۸ هفته ام... همش بهشون میگم‌ وایستین تا حالم بهتر بشه باهاتون بیام...همینجوری عجله دارن😭

آره عزیزم ولی خب شرایطت اجازه نداد دیگه..اشکال نداره الان سخت نگیر 

من مطمئنم دیگه شوهرم نه چیزی میخره نه اینارو عوض میکنه...برای همین دوست داشتم چیزای خوشگل بگیرم😔 

وسایل بزرگ رو خودتون بخرید  برای این که خانواده اتون ناراحت نشن فقط لباس بخرن کافیه توقع مرده ...

دقیقا موافقم... بخدا همش به مامانم میگم...گوش نمیدن که...  اونم شوهرمن که اصلا جنبه نداره

تو خودت انتخاب کردی؟

اره

ولی خب بیشترش رو به سلیقه پدرم خریدم مثلا میگفت این رنگ یا این طرح

ولی خب اسباب بازی و لباس رو خودم بیشتر نظر دادم

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

چقد خرج کردی تا الان 

فک کنم حداقل حداقل ده تومن بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
اخیی واقعا خدا پدر مادر را رو حفظ کنه 

خدا نگهدار هرچی پدر مادر باشه که همه عمرشون واسه بچه ها تلاش کردن و از خودشون زدن

اره ولی خب بیشترش رو به سلیقه پدرم خریدم مثلا میگفت این رنگ یا این طرح ولی خب اسباب بازی و لباس رو ...

مامانم خیلی خوش سلیقست... واقعا به روزه ولی مثلا الان از توی مغاره بهم زنگ زد که من اکثر چیزارو کرم قهوه ای خریدم، نمیدونم مثلا چیارو... من اصلا کرم قهوه ای دوست ندارم😞😟

2706