2733
2734

ای خدا منم دوست داشتم عین بقیه خودم انتخاب کنم، اما استراحتم، حالا نمیدونم چیا میخرن... دلم گرفته... اما هرچی باشه دستشون درد نکنه.‌..چون شوهرم اصلا قدردان نیست و ممکنه بگه اینا جنسشون خوب نیستو ... درحالیکه که مامانم فکر کنم فقط یه تیکه ی خیلی کوچیکو ۶ میلیون خریده... و مادرشوهرمینا هم اصلا به خواهرشوهرم که بارداره اصلا سیسمونی نمیدن ... حالا اگه چیزی رو دوست نداشتم بگم یا همش تشکر کنم؟😓😔😢 با شوهرم چجوری برخورد کنم؟

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

معلومه فقط تشکر کن به مادرتم بگو لازم نیست زیاد هزینه کنه تو این گرونی چیرای ساده بگیده خودت بعدا میگیری

دهن شوهرتم گل بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارک باشه

اما فکر می کنم سیسمونی خریدن وظیفه ی شما و همسرتون هست

مادرتون هر چی بخرن لطف می کنن

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

من خودم کل سیسمونی هفت ماهگی گرفتم فقط چیزای ضروری.لباس هم تا 5ماهگی بقیش گفتم متناسب با وزن و رنگ پوست بچه بخرم ک تا الان ک دو سالشه واقعا اکثرا چیزا رو مامانم میخره براش

تخت و کمد هم فعلا نخریدم

2738

شوهرت خیلی باید رو داشته باشه که حرفی بزنه..حرفی هم زد بگو میخواستی خودت دست تو جیب کنی و بری بخری.

قدردان باش و تشکر کن بعدا بجه ات بزرگتر شد کلیوسیله خودت واسش میخری..منکه اجازه نمیدم مامانم اینا چیزی بخرن مگه چه گناهی کردن بتده خداها..

معلومه فقط تشکر کن به مادرتم بگو لازم نیست زیاد هزینه کنه تو این گرونی چیرای ساده بگیده خودت بعدا می ...

از چند طرف دلم گرفته... واقعا نمیدونم چیکار کنم...به مامانم گفتم ساده بگیرن، مامانم میگه هرچقدر برای خواهرات خرج کردم برای تو هم میکنم... اما شوهر من تصلا قدردان نیست

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

به شوهرت بگو پدربچه تویی اوناباید بخرن؟خجالتم خوب چیزیه پدرمادرت چیا میگیرن براخواهرت بگو کپی اونارو پدرمادرم برامون بگیرن😠😠😠😠

حرص نخور عب نداره سیسمونی خریدن خیلی سخته ادم خسته میشه عوضش میارن نگاه میکنی ذوق زدگیت ۲ برابر میشه

شوهرت خیلی باید رو داشته باشه که حرفی بزنه..حرفی هم زد بگو میخواستی خودت دست تو جیب کنی و بری بخری. ...

چون برای بقیه حریدن میخوان بخرن... حدا کنه شوخرم یکم فقط قدر بدونه

به شوهرت بگو پدربچه تویی اوناباید بخرن؟خجالتم خوب چیزیه پدرمادرت چیا میگیرن براخواهرت بگو کپی اونارو ...

ان شاالله... ازین ناراحت میشم که مامان بابای خودش برای آبجیش یه سوزنم نمیگیرن... اما این اصلا قدردان نیست

مبارک باشه اما فکر می کنم سیسمونی خریدن وظیفه ی شما و همسرتون هست مادرتون هر چی بخرن لطف می کنن

خودمم ناراحتم...اما اصرار دارن...چیکار کنم؟😥

2706