2703
2553
مامانم یه کم روغن یه کمم کره میندازه تو قابلمه کوچیک اب ک شد ارد رو میریزه زیرشو کم میکنه وایمیسته ب ...

من آب داغ ریختم😂🙈میگم چرا گلوله شد

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍

رنگش که خوبه نوش جان. منم 16روزه زایمان کردم چهار روز اول زیاد خوردم.

نبات رو بااب میزاریم بجوشه خوب که باز شد میزاریم کنار.

روغن محلی توی قابلمه میریزیک ارد و زردچوبه رو خوب سرخ میکنیم بعد شهد رو داخلش میریزیم و هم میزنیم تا یه کم غلیظ بشه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂اونوقت چاق میشم،اره با کره تفت دادم ولی فکرکنم آرد کم تفت دادم🙈دارچین بهش زدم ولی کم

نوش جاان انشاالله دفعه بعد بیشتر تفت میدی 

دارچینو مثه حلیم موقع خوردن بپاشی روش خوشمزه تره

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
مامانم یه کم روغن یه کمم کره میندازه تو قابلمه کوچیک اب ک شد ارد رو میریزه زیرشو کم میکنه وایمیسته ب ...

عزیزم   پس گلاب  و زعفرون چی؟! 

ما فلفل سیاه هم می زنیم 

یه بار درست کردم تو دستور ش ۳ پیمانه آب زده بود دوبرابر آب زدم ولی بازم هی سفت میشد آبکی دوست داشتم 

آرد چقدر باید بریزم ؟! 

کـار مـَن دیگه از شنـبه شـروع کـردن گذشته ، مـن بـاید یه بـار بمیـرم  دوبـاره از اول شـروع کـنم :))   !!!! 
2720
رنگش که خوبه نوش جان. منم 16روزه زایمان کردم چهار روز اول زیاد خوردم. نبات رو بااب میزاریم بجوشه خو ...

مرسی عزیزم قدم نورسیده مبارک،حتما اینجوری هم درست میکنم مرسی که گفتی؛من مجردم واسه پریودی میخورم آخه تنبلی تخمدان دارم😔

عزیزم   پس گلاب  و زعفرون چی؟!  ما فلفل سیاه هم می زنیم  یه بار درست کردم تو د ...

گلاب و زعفران سلیقه ای اگه خوشت میاد بریز توش 

اردشم بستگی داره واسه چند نفر بپزی دیگه این دفه کمتر بزن بعدم تا وقتی ک ابشو نریختی باید هم بزنی با قاشق وگرنه ته میگیره

2714
زعفرونش کمه آردم زیاد تفت دادی تیره شده یکم زعفرون بریز 

باشه دفعه بعد حتما زعفران بیشتر میریزم مرسی که گفتی😘

بخشیدتوکاچی زعفران هم بایدباشه. 

اخه میدونی کاچی خودش گرمیه زعفرانم بزنی بهش دوبرابر میشه یهو دیدی جوشات زد بیرون کاچی رنگش تیره هس زعفران لازم نیس 

واااا، آرد چیه کاچی رو با دارو دوای گیاهی درست میکنن و روغن حیوونی گوسفندی و نبات

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
2706