2737
2739
عنوان

رنگ مودر بارداری

130 بازدید | 14 پست

سلام من تازی بی بی چکم مثبت شده ولز حدود یک هفته پیش چون نمیدونستم باردارم موهامو رنگ کردم به نظرتون حالا یعنی برای بچم اون دنگ موی من ضرری داشته باید چکارکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم تازه فهمیدم بارداری این ماه کلی دارو خوردم نمیدونستم دکتر گفت مشکلی نداره 

ان شاء الله ک مشکلی پیش نمیاد بد ب دلت راه نده

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خیلی نگرانم چون اوایل بارداریمم هست میترسم برای بچم ضرری داشته

نگران نباش

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
منم تازه فهمیدم بارداری این ماه کلی دارو خوردم نمیدونستم دکتر گفت مشکلی نداره  ان شاء الله ک م ...

عزیزم مبارک باشه منم بعد یک سال اقدام دزروز بی بی چکم مثبت شد. ببخشید میشه بپرسم شما چه روزی بی بی چکتون مثبت شد

عزیزم مبارک باشه منم بعد یک سال اقدام دزروز بی بی چکم مثبت شد. ببخشید میشه بپرسم شما چه روزی بی بی چ ...

مرسی عزیز دلم برای شما هم مبارک باشه🤩

من تقریبا ۵ روز عقب انداختم بی بی زدم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خیلی نگرانم چون اوایل بارداریمم هست میترسم برای بچم ضرری داشته

دختر عموی من که از اول تا اخر بارداریش هر چهل روز رنگ میزاشت هیچشم نشد بچش میگن سه ماه وسط ضرر داره

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
مرسی عزیز دلم برای شما هم مبارک باشه🤩 من تقریبا ۵ روز عقب انداختم بی بی زدم 

ممنون عزیزم. ولی من 5 روز دیگه موعدمه ۱۲ روز پیشم تخمک گذاریم بود فقط یک بار همون ۱۲ روز پیش زمان تخمک گذاریم اقدام داشتم که دیروز و امروز بی بی چک گذاشتم که جفتشم هاله صورتی کاملا مشخص داره نمیدونم بازم به این بی بی چکا اعتماد کنم یانه

من الان تقریبا ۱۸ هفتم به نظرتون  ابروهامو رنگ کنم ضرر داره

من سردخترم یادمه هفته های اخر بودم که پرسیدم گفت اشکال نداره ولی تو سه ماهه دوم نمیدونم بازم ریسکه

2706