2726
عنوان

همه عروسی رفتن فقط من موندم 😖😳

414 بازدید | 19 پست

عروسی دختر خالمه همه هستن غیر از من .شوهرم اجازه نمیده برم بخاطر کرونا .میدونم خطرناکه ولی عکس میزارن تا صبح بیدارن منم دلم میخواد 😭

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

اخی😂

من اونیم که به زودی با دست نشونم میدن میگن بابا خیلی موفقه تو زندگیش میخوام مثل اون باشم😎✌همین نکته که هنوز به اونجایی که میخای برسی نرسیدی باید به اندازه کافی برات انگیزه ایجاد کنه😌

من اگر جای تو بودم با این فامیل قطع رابطه میکردم چون واقعا بی شعوری و بی فرهنگیه دکترای ما دارن سحتی میکشن یه عده قص و پایکوبی کنند عزیزم خیلی خوب کردی نرفتی مطمین باش اونا پشیمون میشم نصف مراجعین بیمارستان دقیقا از همین مراسما کرونا گرفتن

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتر نرفتی عزیزم سلامتیت مهم تره یا عروسی؟ بیخیال سلامتی رو عشقه  

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
2728
من اگر جای تو بودم با این فامیل قطع رابطه میکردم چون واقعا بی شعوری و بی فرهنگیه دکترای ما دارن سحتی ...

مامانم اینا هم رفتن. شوهرم گفته تا دو هفته نمیاید سراغ بچم. الانم مامانم زنگ زد میگه بچه میگیرم برو عروسی. مطمنم بعد عروسی میان دیدن بچه .میترسم دعوا کنن با شوهرم 😐

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
عزیزم تالارا باز نکردن انگار اصلا بازم نمیشه اونا چطوری عروسی گرفتن

حیات بزرگ دارن .خاله م باغ دارن 

تالارا ک بستس

اینجا کسی تالار نمیره خ ونه و حیاط ها بزرگه 

مامانم اینا هم رفتن. شوهرم گفته تا دو هفته نمیاید سراغ بچم. الانم مامانم زنگ زد میگه بچه میگیرم برو ...

عزیزم افتخار کن به شوهرت خدای نکرده اگر یگ درصد ناقل باشن با توجه به اینکه جای خطرناک بودن اونوقت پشیمونی چه سودی داره حق داره بچت رو ۱۴ روز نزار ببینن

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 
چ خوب کدوم شهرید؟

جنوبیم عزیزم 

افرین به شوهرت

بهترین تصمیم رو گرفته

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
عزیزم افتخار کن به شوهرت خدای نکرده اگر یگ درصد ناقل باشن با توجه به اینکه جای خطرناک بودن اونوقت پش ...

مامانم اصلا رعایت نمیکنن .کلا همیشه میرن خرید بدون ماسک و دستکش همش بچم میبوسن هر چی میگم میگن تو وسواسی .😳

2706