2733
2734
عنوان

دنبه های آقای شوهر 😂(عکس)

1609 بازدید | 79 پست

ضمن عرض سلام و عصر بخیر بگم خدمتتون که قبل از ازدواج ایشون ۷۵ کیلو بود ...

سر یکسال ۹۵ کیلو شد 

همه پرسیدن چه کردی با پسرمون ؟

چطور این بچه انقد چاق شده 😂حتی خدا نشناس ها گفتن دعا خورش نکرده باشه وگرنه دست پختش که خوب نیست .

مدرک دارم من عااالی 😂😜برنج با نون ،ماکارونی با نون ،همه چیز رو با نون میخوره ...

و اینگونه شد که دنبه هایش کیلو کیلو زیادتر شد 

الان همش شده لپ و شکم 😂

گناه داره دیگه از حق نگذریم من همینجوریشم عاشقشم .❤

از اضافه وزنتون بگید و راه حلی که باعث کاهش وزنتون شده رو بنویسید شاید کسی خوند و استفاده کرد 🌷

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

چربی و نشاسته و قند مصنوعی رو بیاره پایین ورزش و تحرکو ببره بالا🤷‍♀️

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نذار زیاد بخوره دختر . ب دوست داشتن تو نیست ک دور از جون هزارتا مریضی از چاقی میاد . ورزش هم حتما بکنه

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
2738
برای دنبه ام تاپیک‌میزنین    

😂😂😂😂😂خواستم تو بخندی دوستم

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

کلا اکثر مردا و زنها بعد ازدواج چاق میشن

ربطش میدن به داشتن رابطه 

که کالری میسوزونه و اشتها بیشتر میشه

شوهرمن از ۸۴  شد ۹۹ 

هنوزم ۹۹ مونده ماشاالله

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

عالیه 

فقط چرا سفره یه بار مصرف واقعا؟

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
نذار زیاد بخوره دختر . ب دوست داشتن تو نیست ک دور از جون هزارتا مریضی از چاقی میاد . ورزش هم حتما بک ...

آبجی میگه نمیتونم نخورم میگم خب نون باهاش نخور میگه بهش اعتیاد دارم 😂

فقط ورزش و پیاده روی و به حداقل رسوندن نون و برنج

دقیقا چیزی که همسر شما داره استفاده میکنه😑

جدا برنج و ماکارونی با نوووون؟؟؟؟😐😯مگه داریممممم؟مگه میشهههه؟؟؟؟ من همسرم ۷۴ کیلو برنج زیاد میخوره ولی با نون نه ولی خب کلا استعداد چاقی هم نداره 😂

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706