2726
عنوان

از مامانم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 55 پست

بماچه که بدت میاد!!

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پس بذار تو دلت بمونه  اگه به ما ربطی نداره پس چرا تاپیک؟

سوالش اینه که چطور میشه کنار اومد

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

من مامانمو دوست دارم ولی هیچ وقت بخاطر تبعیض هایی که بین من وخواهرم از اول گذاشته ومیزاره نمیبخشمش یه نمونه اش رو بگم من ماه پیش مجبور شدیم به خاطر خرید خونه ماشین خودم وشوهرم رو جفتش رو بفروشیم مامانم اصلا تعارف نکرد یکیش رو نگه دارین که مثلا پولش رو قرض بده بعدا پسش بدیم اگه میگفت هم قبول نمیکردم خودم ولی این هفته خودش با پول خودش برای خواهرم ماشین اسم نوشته و خیلی کارهای دیگه

2728
خب پس بذار تو دلت بمونه  اگه به ما ربطی نداره پس چرا تاپیک؟

شما گیرایت پایین فک کنم😂

اونایی ک میخان مشاوره بدن بهشون ربط نداره

سوال برسیدم از اونایی ک مث منن و چطور کنار میان با این مسعله

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
کلا ماهیچی نگیم سنگینتریم😂

😂😂

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

اگه به ما ربطی نداشت تاپیک نمیزدی 

از حرف زدنت معلومه ک تو مخ تری تا مادرت مطمئنم اونم همین حسو داره نسبت به تو دوچندان

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

همیشه کارمون شده قضاوت اگر یکی گفت از پدر مادرم بدم میاد سریع قضاوت میکنیم میگیم نه مشکل ازتوه یکلحظه حاضر نیستیم خودمونو بزاریم جای اون ادم که چرا از عزیزترین شخص زندگیش بدش میاد اره مادر پدر کلمه سنگینیه واسه یه عده از پدرمادرا که فقط اسمی پدرمادرن

شما گیرایت پایین فک کنم😂 اونایی ک میخان مشاوره بدن بهشون ربط نداره سوال برسیدم از اونایی ک مث منن ...

درسته عزیزم❤

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
همیشه کارمون شده قضاوت اگر یکی گفت از پدر مادرم بدم میاد سریع قضاوت میکنیم میگیم نه مشکل ازتوه یکلحظ ...

کاملا درست میگی

خواهرشوهرم سالهاس ارتباطی جزئی و کمی با مادرش داره. اوایل تعجب میکردم اما الان حق میدم بهش . کلا انقدر رفتارهای ناهنجار داره که بچه هاش تقریبا خیرشو خوردن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
من این حس رو ندارم  اما خیلی ها رو دیدم که از مادرشون خوششون نمیاد و در نهایت همه فقط تحمل میک ...

ـ

اونا متاهلن؟؟

اخه من مجردم کلن جلو چشمم😑

ـ اونا متاهلن؟؟ اخه من مجردم کلن جلو چشمم😑

اره متاهلن

درست میگی شرایط تو چون مجردی فرق میکنه

کاملا درست میگی خواهرشوهرم سالهاس ارتباطی جزئی و کمی با مادرش داره. اوایل تعجب میکردم اما الان حق م ...

خودم الان باهمین مشکل دست وپنجه نرم میکنم واقعا نمیدونم چرا خیلیا قابل باور نیست براشون پدرمادر بد هم وجود داره اگ نبود پس همین رومینا نمونه جدیدش چی بود؟

بماچه که بدت میاد!!

گفتم ب شما ربط داره؟؟؟؟؟؟

منم از مامانم حالم بهم میخوره 

چجوری باش رفتار میکنی؟؟

میترسم یروز بزنم بکشمش

قاتل نشده بودم ک اونم حل شد😂

2706