2733
2734
عنوان

کیا از صمغ عربی استفاده کردن؟؟

124 بازدید | 13 پست

سلام خانوما کیا از صمغ عربی استفاده کردن؟من شرکتیشو خریدم باعصاره عسل اصلا موهارو نمیکنه زودهم شل میشه میچسبه کلی کثیف کاری چیکارکنم کسی بلده استفادشو؟؟؟

جلو کولر وپنکه فقط استفاده کن ولی نه باده مستقیمش..

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از عطاری عصاره گل سرخ رو گرفتم

زمستون عالی بود استفاده می کردم 

اما تابستونیه چون هوا گرمه و دمای بدن بالاتره و بدن داغه وقتی صمغ رو روی پوست میگذاریم یه کم شل میشه 

دست و صورت و پاهات رو با آب سرد بشور بعد بیا جلوی کولر بنشین تا یه کم خنک بشی بعد صمغ رو بنداز

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2728

من با لپ تاپ هستم نمیتونم عکس بفرستم

روش نوشته عطاره گل سرخ

عطاری بهم میگفت مدل های دیگش خوب نیس مشتری هام بیشتر همین مدل عطاره گل سرخ رو میبرن

رنگش تقریبا سیاهه

مارک نداره

2738

یه نیم ساعت 40 دقیقه صبر کن بعد استفاده کن اما نذار خیلی هم دوباره گرم بشه

دست و صورت و پاهات رو بشور تا دمای بدنت پایین بیاد بعد برو جلوی گولر بنشین و انجام بده

هنوز از صمغ استفاده میکتید؟

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
بله عزیزم

راضی هستید؟به تنهایی استفاده میکنین ازش یا ارایشگاه برلتون انجام میدهید

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
راضی هستید؟به تنهایی استفاده میکنین ازش یا ارایشگاه برلتون انجام میدهید

بله خوبه فقط به گفته یکی از دوستان باید پوستت خنک باشه ک صمغ اب نشه وگرنه میچسبه و کثیف کاری داره تو خونه ازش استفاده میکنم و جاهایی ک خودم نمیتونم رو همسرم انجام میده باکمک ی نفر انجام بدی خیلی راحت تره