2733
2734
اگه بدونی چه بلاهایی سرم آوردخداشاهده خون گریه میکنی خیلی اذییتم کردبه پام تهمتایی زدنزدیک بودطلاق ب ...

یا ابولفضل.چقدر وحشتناک😭😭😭

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر شوهر من با همه مشکل داره نه فقط مامانم... ب جان عزیز ترین کسم هیچکس تو فامیل نیست ک باهاش درگیر نشده باشه 

.. چند شب پیش داشتم فک میکردم با کیا دعوا نکرده... 

ب نتیجه ای نرسیدم 🤦‍♀️🤦‍♀️

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
غیر بهداشتی 😑 ما تا قبل کرونا تو استکان هم چایی میخوردیم مشکلی نبود یه بار خواهرزادم گفت لیوانت ده ...

نجس نیست ولی کاملا غیربهداشتی هس

چون بزاق دهن هرکسی یه سری میکروب دارع ک کاملا مختص خودش هست

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2728

مامان من خیلی خیلی آدم ساده ای هستش و مادرشوهرم وقتی بهش میرسه بهش محل نمیذاره خودم میدونم بخاطر سادگیشه و میدونه اگه هزار سال بهش محل نذاره مامانم نه ناراحت میشه نه چیزی میگه،،مادر شوهرم خیلی آدم بلاییه...این منو آزارم میده مامانمم سنش بالاست اگه مامانم هرزمان فوت کنه مادرشوهرمو بخاطر بی محلی هاش نمیبخشم

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
اگه بدونی چه بلاهایی سرم آوردخداشاهده خون گریه میکنی خیلی اذییتم کردبه پام تهمتایی زدنزدیک بودطلاق ب ...

یعنی برادر شوهر ت بعد از رفتن زنش ازدواج کرد زنش ک برگشت اون زن دومی رو طلاق داد؟

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

یعنی کسی به این نامادریه چیزی نگفته؟ پدرشون چرا برخورد نمیکنه؟ پرستار میگرفت واسه بچه هاش  ک دلسوز تر بود .تروخدا باهاش برخورد جدی کنین

💟R 💟تو تمام منی خدای کوچک دوست داشتنی من     👯
2738

نه مشکل ندارن خیلی عادی،،،،چون من اهل حرف بردن آوردن نیستم کلا حوصله حرف کشی ندارم اعصابشم ندارم شوهرمم خیلی بدش میاد من برم.حرفی بزنم بعد بحث پیش بیاد بگن زنت گفته خیلی بدش میاد

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99

اتفاقامن دلم براش سوخت ببین چی کشیده که بچه هاشم ول کرده رفته مگه فقط مادربایدبه فکربچه باشه باباشون فقط بلده زن بگیره چراجلوی زنشونمیگیره که این بلاهاروسربچه نیاره والاهرکسی بودتاحالاسه طلاقه کرده بودزنشوبعدایناواسه زنه پیک میفرستن بچتوداغش میکنن بیاببرش نمیخوام قضاوت کنم ازقضیه هم خبرندارم اما توهمین کامنت شماشخصیت مردوخانوادش خیلی عجیب بوداون رفته باباشون که نمرده چراجلادآورده بالاسربچه ها 

یعنی کسی به این نامادریه چیزی نگفته؟ پدرشون چرا برخورد نمیکنه؟ پرستار میگرفت واسه بچه هاش  ک دل ...

چرا عمه هاش ومادرشوهرم رفتن باخوبی صحبت کردن گوش نکرد الان بچه‌ها شدن نوکرخانم باورت میشه دختر ۸ساله ظرف میشوره غذا درست میکنه لباس میشوره دختر کوچیکه پیش مادرشوهرمه پسرشم شده پرستاربچه ای زاییده

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
اتفاقامن دلم براش سوخت ببین چی کشیده که بچه هاشم ول کرده رفته مگه فقط مادربایدبه فکربچه باشه باباشون ...

برادر شوهرم خیلی مظلومه همین ...پیش از اندازه سادست اون یکی زنش یواشکی بردش محضر حق طلاق گرفت مااصلاخبرنشدیم...ولی خدایی خیلی پسرخوبیه خوشگل و قدبلند وهیکلیه ولی سادست

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
چرا عمه هاش ومادرشوهرم رفتن باخوبی صحبت کردن گوش نکرد الان بچه‌ها شدن نوکرخانم باورت میشه دختر ۸ساله ...

چقدر بهشون داره ظلم میشه گناه دارن. نمیشه همشون پیش مادرشوهرت بمونن؟

💟R 💟تو تمام منی خدای کوچک دوست داشتنی من     👯
چقدر بهشون داره ظلم میشه گناه دارن. نمیشه همشون پیش مادرشوهرت بمونن؟

بیچاره مادر شوهرم بادخترش زندگی میکنه اون میگه حوصله بچه های خودم رو ندارم همین یکی کافیه..خداکمکشون کنه چی بگم 

2706