2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه پسربودم دوست داشتم برم تواین گروه های جهادی ،وقتی نشون میده واقعا غبطه میخورم،البته دختراهم هستن ولی من شرایط خودمو میگم کهپسر بودم یه سری محدودیت برای این فعالیتها نداشتم،یامدافعین حرم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2728
ای منم همیشه فکر میکنم اینکه همیشه یه چیزی از ادم اویزون باشه چجوریه😂😂

وا مگه سینه نداری دختر

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
من اعتراف میگم اگه پسر بودم اصلا ازدواج نمیکردم فقط دوست دختر داشتم سربازی هم نمیرفتم سرکارم شاید می ...

من هم هرگز زن نمیگرفتم. هرگز. سربازی نمیدانم. آور خانواده ام اذیتم میکردن میرفتن یه جایی قرار میکردم دستشون بهم نرسه

2738

ما تو فامیلمون اکثرا پسرن و کلاتو پسرا بزرگ شدم با اینکه مذهبی هستیم ولی کلا مثل پسرا رفتار میکنم و دوست دارم بتونم مثل خیلی از دخترا رفتار کنم برا همین پسر بودم هیچ فرقی به حالم نمیکرد

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
بگو 😡

چقدر گیری بابا خودت حدس بزن که ولش کن!!😂😂😂حتما باید حیثیت وآبروش از بین بره!!😉😉😉

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

دختر نمیزاشتم تو شهرمون که بهش دست نزده باشم و بعدم ولشون میکردم😑نمیدونم چرا ولی خیلی دوس داشتم اینکارو کنم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
وا مگه سینه نداری دختر

چرا خوب تازه سایز ۹٠ سینه ها پهنن خوب یه چیز دراز من همیشه با خوذم میگم یعنی میکنن تو پاچه راستی شلوار یا چدی😂

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته
2706