2733
2734

من پیاز رنده شده رو تفت میدم زردچوبه و فلفل سیاه میزنم بعد گردو اسیاب شده رو میریزم ی تفت میدم بوی خامیش بره بعد اب خنک میریزم میذارم جوش بیاد

وسطای مخت رب انار میریزم چون برا من ترشه با شکر ملسش میکنم

مرغم جدا درست میکنم جدا نیارم باهاش قاطی نمیکنم بنظرم بو میگیره

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پیاز رنده شده رو تفت میدم زردچوبه و فلفل سیاه میزنم بعد گردو اسیاب شده رو میریزم ی تفت میدم بوی خ ...

الان گزدو و پیاز سرخ شده رو گذاشتم میجوشه مرغمو دارم سرخ میکنم. رب انارو بعد پخت بریزم؟ 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2731

گردو رو با پیاز کاملا له کن اصلا خورده هاش معلوم نباشه بریز تو قابلمه یخورده زرد چوبه و یه سر قاشق چ نمک بریز آب یخ بریز روش روشنش کن موقع جوش امدن مراقب باش چون سریز میکنه وقتی جوش امد زیرشو کم کن تا سه چهار ساعت با شعله کم بجوشه من خودم با گوشت چرخ کرده بدون چربی درست میکنم وقتی خورشتم جا افتاد گوشتو قلقلی میکنم مریزم توش بعد نیم ساعت رب انار با شکرو قاطی میکنم با یخورده آبجوش قاطی کن بریز توش هم بزن بزار جا بیفته هر وقت روغن انداخت یعنی آماده هست بعد از این که شکرو ریختی تند تند هم بزن که ته نگیره

ای حال نا معلوم آروم باش آروم