2733
2734

برا من باز نکرد . نمیدونم چیه فقط میدونم خیلی دلتنگ بابامم . بعداز بیست سال ک از فوتش میگذره داغ از دست دادنش تازس و هیچوقت کهنه نمیشه. 

خدا جونم ، خودت هوای داداشامو داشته باش اخه اونا دنیامن

خیلی قشنگ بود😍😭🥺

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

😔😔😍❤❤💞💞💕

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

منم خیلی دلم برای بابام تنگ شده😔 توی سختی ها کنارم بود ولی حیف نشد موفقیت هام رو ببینه... نشد وقتی به سختی خوردم دوباره یسر ببرتم امام زاده صالح حال دلم رو خوب کنه بعدش برام بستنی سنتی بخره بگه الان هم حال دلت خوب شد هم شکمت😄... نشد همسرم رو ببینه بزنه رو شونش بگه مراقب دخترم باش... نشد تو عروسی دستش رو ببوسم😔 نشد همدنطکر که نی خواست یکی از خواهر زاده هام رو رو شونش سوار کنه دست اون یکی رو بگیره ببره گردش😔میدونم حتی الانم بفکرمونه ولی دلم ضعف میره یبار دیگه بغلش کنم 😔 خیلی قدر باباهاتون رو بدانید هر طور که هستن😔😔 میشه برای شادی روح بابا جونم یه صلوات بفرستین 🙏🏻🙏🏻 ممنون که اینو گذاشتی 😊

لطفا اکانت پاک شود
منم خیلی دلم برای بابام تنگ شده😔 توی سختی ها کنارم بود ولی حیف نشد موفقیت هام رو ببینه... نشد وقتی ...

خدا رحمتش کنه عزیزم _براش فاتحه خوندم 

پدر من هم فوت کرده 😢😔

2738