2726
عنوان

من خیلی بدبختم هرکی اینودیدم برام کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعازندگی به چه دردی میخوره میام اینجامیبینم سرهیچی باشوهراشون دعواشون میشه بس که بدبختی نکشیدن تاد ...

عزیزم دقیقا من درکت میکنم،برام عجیبن سرهیچی با شوهراشون دعواشون میشه نمیدونن بدبختی چیه

من یه تومن پول یکی دستم بود 200 تومن ضرر کردم کلی ناراحت بودم ولی حق داری ،پول خودت بود یا بابات؟

کسیو داری ک وارد باشه ب بورس بهت بگه چی بخری؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
اسی چقدر بی طاقتی زندگی هزار تا پستی و بلندی داره من از وقتی ازدواج کردم فهمیدم همه میگفتن چقدر فرق ...

من ازبچگی بدبخت بودم واسه الان نیست مثلابورسویه روزنه دیدم که خودموازبدبختی نجات بدم اونم که زدم به باددادم

2728
عزیزم دقیقا من درکت میکنم،برام عجیبن سرهیچی با شوهراشون دعواشون میشه نمیدونن بدبختی چیه من یه تومن ...

نه هیچکسیوندارم بهم بگه چی بخرم پول خودم کارکرده بودم جمع کرده بودم باکلی زحمت ماهانه۱۵۰تومن حقوق میدادن منخودم۲۱سالمه نمیدونی باچه زحمتی جمع کرده بودم

نه هیچکسیوندارم بهم بگه چی بخرم پول خودم کارکرده بودم جمع کرده بودم باکلی زحمت ماهانه۱۵۰تومن حقوق می ...

آخی عزیزم خیلی سخته

وقتی انقد ناراحت نباش میگذره چ میشه کرد دیگه

جرأت داری دوباره سهم بخری یا کلا میخای از بورس بری؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
آخی عزیزم خیلی سخته وقتی انقد ناراحت نباش میگذره چ میشه کرد دیگه جرأت داری دوباره سهم بخری یا کلا ...

میخوام۳میلیونم برگرده بعدش برم فقط میخوام۳میلیونم برگرده پولم برگرده انگاردنیاروبهم میدن

میخوام۳میلیونم برگرده بعدش برم فقط میخوام۳میلیونم برگرده پولم برگرده انگاردنیاروبهم میدن

آره ب نظرم همین کار رو بکن

من خواهرم بهم مشاوره میده چی بخرم و کی بفروشم ولی میترسم بهت چیزیو معرفی کنم

آره ب نظرم همین کار رو بکن من خواهرم بهم مشاوره میده چی بخرم و کی بفروشم ولی میترسم بهت چیزیو معرفی ...

نه خواهش میکنم به منم کنیدخداخیرتون بده فقط ۳میلیونم برگرده خواهش میکنم اگه میتونین کمکم کنین من شرایطم خیلی بده

آره ب نظرم همین کار رو بکن من خواهرم بهم مشاوره میده چی بخرم و کی بفروشم ولی میترسم بهت چیزیو معرفی ...

خواهش میکنم بخاطرخداکمکم کنیدپولم برگرده بخاطرش خیلی زحمت کشیده بودم

2706