2410
2553
عنوان

من خیلی بدبختم هرکی اینودیدم برام کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 71 پست

فدای سرت گلم تجربه بود برات 

به بچه ها سختگیری میکنن بعدم میگن چرا دروغ میگه مخفی کاری میکنه 

البته بگما یکسالی هست خیلی برای بورس هم فضای مجازی هم تلویزیون تبلیغ میکنه من خودم هیچ اطلاعاتی ندارم درموردش اما میدونم بیشتر از وسوسه ای که میکنن باید علمش و دانشش بورس رو داشته باشی بعد واردش بشی

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

متنفرم از این پدرایی که از دور مدینه فاضله ان بعد،روی زن وبچه ی خودشون نه،بابای منم همینه،هرکی دیده ،فکر کرده از خودش بهتر ومظلوم تر نیس،وقتی توی خانواده از ش تعریف میکنن ،دلم میخواد بمیرم....اهههه نمیدونم چطور میخان جواب بدن

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

چه سهمی خریدی و رو چه قیمتی عرضه اولیه چی نخریدی

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
چی خریدی 

عین نفهم ها حق تقدم خریدم گفتن حق تقدم سهم نیست زودامروزفروختم دسبحانح خریده بودم ۳میلیون ضررکردم دلم میخوابمیرم فقط

کاش میمردم برای مرگم دعاکنید چون زندگی رودوست ندارم تاالان هرچی بوده بدبختی بوده برام 

یکی دوهفته دیگه صبر کن ضررت ک جبران شد پولتو بردار و برو

نفروختی که؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2706