2733
2734
عنوان

خونه ام پر از سوسک شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 142 پست
بسیاااار سریع با محلول ریکا می میرن 

پس درست میکنم حتما.مرسی از راهنمایی. فدایی داری

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای ترو خدا نگو.تو تعریف کردی من مور مورم شد.انقدر میترسم گریه میکنم.کابوس میکنم.فوبیا وحشتناک

سعی کن باهاش کنار بیای اینقدرام ترسناک نیس من هنوز زنده ام   

با تمام شدن این تیکر ... واسم یه صلوات میفرستی؟
عزیزم این پودر بگیر خونه ما افتضاح بود همه جا بودن انقدر زیاد بودن که قابل شمارش نبوده همه جا ریختیم ...

هزینش چقدره

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
2731
دیشب تا صبح بیدار بودم ساعت ۸صبح خاسم بخاب نزدیک ۱۲تاروپتوکشتم😭

وای الهی بگردم خیلی سخته.حتما پیگیری کن تو وسایل کمد و خشکبارت نره یوقت

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
هزینش چقدره

دونه ای 3،4 بود الان دیگه فوقش 6 تومن چند تا بگیر ازش بریز رو کاغذ بوی خوبی داره از نزدیک بو کنی بو بیسکوییت و سرلاک میده سوسکا میخورن درجا میمیرن عطاریا دارن و بعضی سوپر مارکتا

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
سعی کن باهاش کنار بیای اینقدرام ترسناک نیس من هنوز زنده ام    

ما تو خونه قبلیمون از این ریز قهوه ایا اومده بود تو آشپزخونه من داشتم روانی میشدم.پسرمو حامله بودم.انقدر شبا کابوس میدیدم گریه میکردم.بالا میاوردم. شوهرم بیچاره همه کار کرد نابود شن لنتیا. الان یادم میفته دوس دارم گریه کنم

2738

تو یخچال هم هست خیلی ها مردن تو یخچال دیگ حالم بهم می خوره التماس شوهرم میکنم میگم ببرم خونه پدرم نمیزاره خودش شبا راحت خوابخ😭

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

ما ازین سوسک کابینتیا داشتیم حدود یه سال پیش اومدن یه سم گذاشتن تو نقاط مختلف خونه دیگه رفتن

از امروز ۱۳۹۹/۲/۲۷ رژیمو شروع میکنم💪💪💪        وزن شروع ۷۸.۷😑هدف اول ۷۳😍هدف دوم ۶۸🤗 هدف سوم ۶۴🙃هدف چهارم ۵۹😮هدف پنجم ۵۷🤪      من میتونم☕🎈
دونه ای 3،4 بود الان دیگه فوقش 6 تومن چند تا بگیر ازش بریز رو کاغذ بوی خوبی داره از نزدیک بو کنی بو ...

پخش ک نمیشن توخونه سوسکا مثلاا ازسم گیج بشن بزنن بیرون

تو یخچال هم هست خیلی ها مردن تو یخچال دیگ حالم بهم می خوره التماس شوهرم میکنم میگم ببرم خونه پدرم نم ...

تو یخچال چجوری رفتن اخه.این مراکزی که هست میان خونه سمپاشی میکنن عالیه ها.شوهرم رفت از اونا سم مخصوص گرفت به یه هفته نکشید نابود شدن

عزیزم اول اینکه تمام هواکش های خونه رو چک کن و تا حد امکان ببند 

تو تمام چاه های فاضلاب جوهر نمک یا اسید کاشی بریز 

وقتی خونه نیستین ... در و پنجره رو ببند و اسپری کامن بزن 

لوله تخلیه ماشین لباسشویی رو چک کن .. اگه بازه با نایلون زیاد جلوشو بگیر 

پودر سوسک کش بگیر و تمام دورتادور خونه بزن ... 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
ن سوسک کوچیک امریکای بقول بعضیا

پس چرا عکس سوسک بزرگ وحشیا رو گداشتی؟😢

ما ب اون سوسک ریزا میگیم سوسک المانی😁

اونا ک ترس نداره.  ولی میگن کثیفیش خیلی خیلی بیشتر از بزرگاس. سم قوی بزن میرن ایشالا

مجنونِ حسینم ، شیدای ابالفضل...
2706