2726

من خیلی تنبلم خودمم میدونم اصلا حوصله ندارم دلم میخواد یه حموم حسابی برم یه ساعت زیر دوش باشم ولی بچه 4 ماهه دارم..

امروز نمیدونستم شوهرش شیفته گفتم دراز بکشم تا بیاد یهو از خواب پریدم دیدم پسر گلم پیشمه داره اینور اونورا نگاه میکنه و بو سوختگی میاد دیدم برنجم سوخته زنگ زدم شوهرم با کمال ناباوری گفت شیفتم منم عصبانی گوشیو قطع کردم.. اتاقا اشپزخونه پذیرایی شلوغ پلوغه اصلا حوصله ندارم

کلا ادم تمیزی نیستم منظورم ریخت و پاش خونه س.. خونه بابام که بودم چون خواهر و برادر زیاد داشتم همیشع خونمون ریخت و پاش بود عین الان خونه من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینجوری بیشتر بی حوصله میشی. وقتی همسر هست بچه رو بسپار بهش کاراتو بکن .منم دخترم 4 ماهه است کارهای بی سردصدا رو وقتی خوابه انجام میدم بقیه رو موقع بودن همسر.نذار کارهات زیا بشه چون اعصابت به هم میریزخ

**اللهم عجل لولیک الفرج**

ولی من عاشق تمیزیم باورت نمیشه یه چند باری به خودت تلقین کنی پاشی و زیر روکنی خونه رو خودتم خوشت میاد من تمیز میکنم وایمیستم عکس میگیرم هی نگاه میکنن کیف میکنم

حالت تهوع نمیگیری تو این خونه

پاشو بابا

خوبه خونه اتیش نگرفته

دختر مامان من بودی میومد موهاتو میکند میداد دستت

یه بار تازه عروس بودم کارخونه بلد نبودم اومد ناغافل دید یخچال بهم ریختس هرچی ظرف تو یخچال بود کوبید تو سرم

خدایا! روحم را برای حفظ وجود پاک فرزندانم رشد بده.

منم اکثر اوقات ول میشم میفتم! نمیدونم چه مشکلی دارم که نمیتونم کارامو انجام بدم ولی میدونم این مشکل هم ریشه جسمی داره و هم روانی🤷🏽‍♀️

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
جدی میگی؟؟ من اینقد تنبل بازی در اوردم ک دیروز شوهرم سرویس بهداشتیو شست من خجالت کشیدم کلی

مامانم ایقد اومد چی گفت ببهم که بس تنبلی شوهرت داره تمیز میکنه ابرمونو بردی با ای کثیف بازیات😂😂😂

مامانم میگه نمیدونم خونت چه میشه دیگه 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
مثله منی تو امروز شوهرم اومد اتاقمو مرتب کرد لباسامو جمع کرد😁😁😁

خوش به حالت.من خونه رو مرتب نمیکنم ببینم این یه تکونی به خودش میده یا نه ،میبنم اصلا رو خودش نمیذازه

از وسطاش راه باز میکنه میره.  

منم اکثر اوقات ول میشم میفتم! نمیدونم چه مشکلی دارم که نمیتونم کارامو انجام بدم ولی میدونم این مشکل ...

دقیقا منم همینطورم😕احساس میکنم ایراد از خونمه😕آخه وقتیم تمیز میکنمم فرداش باز همون شکلیه

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2706