2703
2553
عنوان

احساس عذاب وجدان خیلی اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4151 بازدید | 155 پست

اینکه ناراحت و شرمنده و پشیمونی‌ خوبه و نشون میده دیگه تکرار نمیکنی

منم‌خعلی عذاب‌وجدان دارم خعععلللی .ی مدتی هس افسردگیم دوباره برگشته همه چیز داره رو مخم رژه میره

بنظرم ب شوهرت بفهمون ک پشیمونی تابات صحبت کنه و ببینه حالتا ، بنظرم اروم تر میشی

میخام بهش فکر نکنم اما نمیشه 

الان که همسرت بخشیدت و اینقد آقاس ک ب روت نیاوورده .پس کشش نده .میدونم برای اون پسره ناراحتی و دلت میسوزه ولی بخاطر همسرت طافت بیار و سعی کن هر چند سخت فراموش کنیش

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتو اذیت نکن وقتی شوهرت چیزی نگفته یعنی میدونه چقدر پاکی و بهت اعتماد داره

خب از همین عذاب وجدان دارم همش فکر میکنم همسر خوبی نیستم براش 😢😢

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
2456
اینکه ناراحت و شرمنده و پشیمونی‌ خوبه و نشون میده دیگه تکرار نمیکنی منم‌خعلی عذاب‌وجدان دارم خعععلل ...

چرا عزیزم عذاب وجدان چی ؟!

نمیخام اون خاطره ها زندع شه واقعا حالم بد میشه اون زمان که فهمید اینقد حالم بد شد که فشارم اومد رو شیش به زور سرم زنده موندم الان اگ باهاش در مورد اون حرف بزنم دوباره حالم بد میشه از خودم با این حماقتی که کردم بدم میاد 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
خب از همین عذاب وجدان دارم همش فکر میکنم همسر خوبی نیستم براش 😢😢

عزیزم همین که متوجه شدی و پشیمونی کافیه همسرت بخشیدتت خودتم خودت رو ببخش 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
الان که همسرت بخشیدت و اینقد آقاس ک ب روت نیاوورده .پس کشش نده .میدونم برای اون پسره ناراحتی و دلت م ...

فراموشش که کردم من فقط ناراحتم که دلش شکستع از من همین دعا کنین بخشیده باشتم 

عزیزم همین که متوجه شدی و پشیمونی کافیه همسرت بخشیدتت خودتم خودت رو ببخش 

ممنون گلم سعیمو میکنم 

2714
تا اینکه قسمت شد رفتم مشهد با شوهرم یه هفتع گذشت تو راه برگشت بودیم که شوهرم دید پیامامو و یک هفتع ب ...

به دلت رجوع کن شما خواستی خوبی کنی ناراحت بودن یا اذیت کردن خودت چیزی رو حل نمی کنه بعضی چیزا هست هرچقدر بیشتر بهش فکر کنی بیشتر مثله باتلاق فرو می ری باید فراموش کنی و بهش فکر نکنی

عادت که اره ولی وابسته نه من شوهرمو میپرستم حاضرم خودم بمیرم ولی اون هیچیش نشه اون اقا پسره هم چون ه ...

اگه موردی پیش اومد به شوهرت بگو باهاش برخورد کنه اصلا خودت دیگه باهاش درارتباط نباش 

برای شادی روح پدرم صلوات😭

واسه پسر فرقی نداره کی باشه فقط دلش می خواد با یه دختر صحبت کنه اون الانم فراموش کرده خودت رو اذیت نکن 

اگه موردی پیش اومد به شوهرت بگو باهاش برخورد کنه اصلا خودت دیگه باهاش درارتباط نباش 

به شوهرم قول دادم همین کار و کنم ولی خب تا حالا که پیش نیومده 

دل شکستن چیه شما تازمانیکه مجرد بودی خودت بودی هرکاری کردی ولی الان متاهلی دیگه تنها خودت تصمیم گیرنده برای زندگی نیستی پس بنابه موقعیتی که داری قطع ارتباط با اون پسر شرعی و عرفی و خدایه پس مهم نباشه برات 

برای شادی روح پدرم صلوات😭
واسه پسر فرقی نداره کی باشه فقط دلش می خواد با یه دختر صحبت کنه اون الانم فراموش کرده خودت رو اذیت ن ...

فراموش نکرده میدونم چند وقت قبل خواب بد دیده بود در مورد من یکی از دوستام که دخترم هست بهم خبر داد که حالمو بهش بگم اگ فراموش کرده بود خواب نمیدید که از همین میترسم خب الان میگم کاش هیچوقت آشنا نشده بودم باهاش 

عزیزم یه چیزی...چرا دربارش با شوهرت حرف نمیزنی؟؟؟برو باهاش دردو دل کن و از عذاب وجدانت براش بگو اینطور ک گفتی شوهر فهمیده ای داره..اون تنها کسیه که میتونه این حس عذاب وجدانو از بین ببره...پس برو تو یه وقت مناسب دربارش باهاش صحبت کن مطمئن باش سبک میشی گلم

2706