2726
عنوان

احساس عذاب وجدان خیلی اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4156 بازدید | 155 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تا اینکه قسمت شد رفتم مشهد با شوهرم یه هفتع گذشت تو راه برگشت بودیم که شوهرم دید پیامامو و یک هفتع باهام سرسنگین شد با حرفایی که بهم زد خودم پشیمون شدم میدونستم کارم اشتباه بود و واقعنم پشیمون بودم و دیگم به اون پسر پیام ندادم ولی عذاب وجدانم دوتاس یکی اینکه ندونسته و نخاسته دل اون اقاوپسرو شکوندم دومیشم برا شوهرمه اون منو بخشید حتی به رومم نیورد ولی من یه حالیم از خودم بدم میاد 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍

عزیزم تو اشتباهی نکردی که بخوای عذاب وجدان بگیری به شوهرت محبت کن و اون پسرو بلاک کن همین 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
من چوخدان یوویب اوتوموشام ایندی اوغلوما م.م.ه ورییم

آفرین سن چوخ زرنگن

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
من اصلا مثل یه خواهر و مثل یه برادر تو جنس مخالف نمیپسندم  جمله اش حقیقی نیست

عزیزم اشتباه کردم دیگ فقط قستم کمک بود همین الانم فهمیدم اشتباهمو 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
2706