2726
عنوان

احساس عذاب وجدان خیلی اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4156 بازدید | 155 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یعنی بعد از ازدواجت هم باهاش در ارتباط بودی؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

خداییش اگه قصدتون درددل کردن هست دیگه چراانقدرطولش میدید

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

اردیبهشت سال ۹۸ که شد من ازدواج کردم و بهش گفتم من دیگ ازدواج کردم و نمیتونم دیگ باهات حرف بزنم خودشم درک کرد و گفت باشه واقعنم نمیخاستم دیگ حرفی زده بشه چون من اصلا پامو از حدم فراتر نذاشتم فقط به حرفاش گوش کردم و راهنماییش کردم بیشتر از این جلو نرفت خلاصه بگم که بعد از یه ماه که گذشت خودش دوباره اومد پی ویم ازم کمک خواست من دلم سوخت کمکش کردم تا یه مدتی ولی به جون خودم قسم پامونو فراتر نذاشتیم به خدا به جون خودم من شوهرمو از جونم بیشتر میخام 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
اولاش خیلی مقاومت میکرد دردودل نمیکرد اما بعدش مثل خواهر شدم براش میخاست فوتبالیست بشه اینقدر براش ا ...

اما بہ تو وابستہ شد

خدایا، بہ دادہ و ندادہ و گرفتہ ات شُکر، کہ دادہ ات نعمت، گرفتہ ات امتحان و ندادہ ات حکمت است.

الان_گوشیم_خاموش_میشه# 😂

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
2706