2410
2553
عنوان

مجردا پاشین بیاین می‌خوام نصیحتتون کنم😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 37 پست
وای چ بد خیلی خیلی ناراحت شدم آینده ات بخاطر اینکارش عوض کرد خداکمکت کن چطور تونستی تحمل کنی خوشبحال ...

اره دیگه متعصفانه تفکرسون قدیمی‌ها😥اجیمم همون پونزده ساعت میخوند ولی خوب مغزش ازمن بهتر بود. رتبه ۲۱۲ سال ۹۵

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
عزیزم من فقط به هدفم فکرمیکردم فیلم انگیزشی می‌دیم اهنگ انگیزشی گوش میدادم. همش زندگی افراد موفق و م ...

وای اره من خیلی اخلاقا بدی داره مجازی بیچاره ام کرده باید ازش دوری کنم قفلش کنم بدم دست بقیه عزیزم ممنونم ازت 😻😻😻❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اره من خیلی اخلاقا بدی داره مجازی بیچاره ام کرده باید ازش دوری کنم قفلش کنم بدم دست بقیه عزیزم م ...

فدات😘😘

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
اره دیگه متعصفانه تفکرسون قدیمی‌ها😥اجیمم همون پونزده ساعت میخوند ولی خوب مغزش ازمن بهتر بود. رتبه ۲ ...

عیب ندار فدای سرت فرهنگیانم عالی اگ تونستی بازم بخون واسه کنکور البته اگ سختت نیس با متاهلی اجی منم سال ۸۴ رتبه اش ۳۰۰۰ شد رفت تربیت معلم بعد اونم ارشد خوند الان خیلی پشیمون میگ کاش بعد تربیت معلم بازم واسه کنکورمیخوندم الانم درسم خیلی وقت بود تموم شده بود یکی از دوستاشم یه سال بعدازتربیت معلم دندان ازاد قبول شدخودش هزینه خودش میداد اموزش پرورشم باهاش همکاری کرد بود حقوقشم میگرفت الانم خیلی وقت تموم کرده 

2720

ببخشید سوال بی ربط می‌پرسم 

شما چه رشته ای بودید و کنکور رتبه تون چند بود؟؟

البته اگه مایلید جواب بدید 

اخه من دارم واسه کنکور فرهنگیان میخونم تجربی هستم میخوام بدونم چه رتبه ای اوردین

ببخشید سوال بی ربط می‌پرسم  شما چه رشته ای بودید و کنکور رتبه تون چند بود؟؟ البته اگه مایلید ...

همین بالاتر بخونین یک کاربر گفت نوشتم کامل توضیح دادم بیزحمت😘

چشم ممنون    

😘😘

2714