2733
2734

الان چند باری یه کار پشت میزی میخواستم طرف زده صندوقدار فروشگاه اما وقتی میری میگه چیدمان هم باید انجام بدی آخرش چیز سنگین باید بلند کنی تمیز کاری باید بکنی و تا میخواستم یکم فقط یکم بشینم میگفت چرا میشینی نباید بشینی هی باید کار کنی.

جالبه کار با سیستم رو هم اصلا کار نمیدونه. 

منم گفتم برو بابا و دیگه نرفتم 

خب چرا از اول نمیگن چیکاره میخوان؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اوف ....منم حال روزم مثل شماست ،کار تو آگهی با کار مورد نظرشون زمین تا آسمون فرق داره 😡کار اگر کار بود که آگهی نمیشد نصیب دور وبریاشون بود😕

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
اووووه اره لامصبا دوستم صندوق داره رفاه. همهههه کار میکنن تازه بیکار نشستنی مشتری نبودنی میگن از مرک ...

خب به ما هم همینو میگفتن اما بعضی وقتا کار نیست آدم باید خودشو بکشه؟ قفسه رو چیده کار کرده صندوق رو زده مشتری نیست یه لحظه آدم میخواد بشینه صابکارم بهم گفت اگه نیاز مالی نداری نیا خسته میشی. 

2738
کلی پول میخواد. 

من اموزش ناخن پرسیدم گفت ۱۵۰۰ اموزش میده با مواد خودش برای شروع کار هم گفت اندازه دوتومن اولش لوازم میخاد بعد بیشتر میخری

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
ببین زن عموی من معاون مدرسه است کارمند رسمی با 20 سال سابقه میگه مدیر منو بیکار ببینه بهم میگه نشین ...

خب آخه اون آدمی هم که 6 دقیقست نشسته ربات که نیست آدمه خسته میشه بعدم آخرش تو محیط کار و در بند صابکار اه خیلی از این عقاید متنفرم. اینجور آدما ربات می آن. 

متاسفانه کارفرماهای زیادی هستن که بیگاری میکشن از کارمند و کارگر بعد هم با کلی منت حقوقو میدن

اگه دنبال کارین کتاب قانون کارو خوب بخونین تا از حق و حقوقتون و قوانینش کاملا آگاهی داشته باشین که یه موقع سرتون کلاه نذارن و حقتونو نخورن.

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
من اموزش ناخن پرسیدم گفت ۱۵۰۰ اموزش میده با مواد خودش برای شروع کار هم گفت اندازه دوتومن اولش لوازم ...

اونم دست توش زیاد شده مشتری نیست. 

متاسفانه کارفرماهای زیادی هستن که بیگاری میکشن از کارمند و کارگر بعد هم با کلی منت حقوقو میدن اگه د ...

من خودم حسابداری خوندم میدونم کارفرما باید 8 ساعت تو روز کار بکشه بعدش حقوق امسال زیر ساعتی 8 تومن نده اینجا به من میگفت وقتی بار میاد باید از 8 صبح بیای تا 11 شب. یه لحظه هم خسته نشی بیکار نشی همکارام هم آقا بودن میگفت ببین اونا چقدر کار میکنن گفتم اونا آقا هستن من نمیتونم. 

اونم دست توش زیاد شده مشتری نیست. 

اگه پیج بزنی تبلیغ کارتو بکنی قیمت مناسب بدی مشتری جذب میشه کم کم

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
2706