2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همین دیگه منظورم اینه که مثلا الانم اگه بگیرسم بعد سه سال دیگه میتونیم باز ثبت نام کنیم

آره فکرکنم میشه

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2728
توافقی هر چقدر دادین 

شما چه جوری ثبتنام میکنی که میشه ولی ما میزنیم تو مرحله ای که باید کد رو بفرسته به گوشی نمیفرسته؟؟؟🤔

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 

شماره شبا هم الان لازمه؟ چه اطلاعاتی لازمه؟ 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
2738
والا چنتا برگه بهمون دادن

کافی نت ثبتنام کردین یا از نت خونه؟

2706