2733
2739
عنوان

جنسیت نی نی

266 بازدید | 38 پست

آیا قبل سونوگرافی حدس میزدین جنسیت نی نیون چیه؟؟تست های تعیین جنسیت رو انجام دادین یاخودتون حس میکردین؟؟

خدا جونم شکرت عاشقتم ک ⁦😍❤️⁩⁦⁩مواظب عشقهای زندگیم باش😍⁦❤️⁩دوست دارم گل پسرمامان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من حدس خودم درست بود. حس خودت هرچی باشه همون درسته به دلت رجوع کن ببین ته دلت چی میگه

واقعا یعنی میشه حسم اشتباه بگه؟

من این تست ابن سینا که روی شکم میگیریم رو انجام دادم پسر بود قبل از بارداری هم بر اساس خوابی که دیدم احتمال میدادم پسر باشه و الان پسره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
انشالله اونیه که میخوای عزیزم❣️

انشالا برام دعا کن عزیزم انشالا توهم ب اون چیزی ک میخوای برسی🌹🤲

من تست کلم قرمز زدم درست از آب درومد

چه رنگی شد گلم؟؟چند هفته انجام دادی من ۱۲هفته انجام دادم قرمز شد

من این تست ابن سینا که روی شکم میگیریم رو انجام دادم پسر بود قبل از بارداری هم بر اساس خوابی که دیدم ...

همون سوزن و مو؟

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
حس من که واسه خودم درست بود شمام صبر کن تا سونو دیگه  بالاخره میفهمی چیه؟ خودت دختر دوست دار ...

هردوتاش برام عزیزه دوست دارم بچه اولم پسر باشه دختر هم باشه برام عزیزه برام دعاکن عزیزم 

چه رنگی شد گلم؟؟چند هفته انجام دادی من ۱۲هفته انجام دادم قرمز شد

تا اونجایی ک من میدونم پسر زود معلوم میشه نزدیک ۱۲ هفته

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
2706