2726

بستگی ب نوزاد هم داره 

یهو دیدی خدا معجزه کرد بچه توی هفته ۲۵ هم رنده نکه داشت 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه قطعی گفت 

همه چیز بسته به شرایط داره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728

ادمو میترسونن کلا .

یه جوری میگن طرف 8 ماهه باردار بود بچشو سقط کرد :( 

طرف هفته های اخر بود بلند شد خونشو تمیز کرد بچش مرد  :( 

آدم نمیدونه کی راست میگه کی دروغ ؟ 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

وای منم همش دارم ب این فکر میکنم

اخه دکترم گفت احتمال زایمان زودرس دارم😢

خدا کنه زودرس نشه من میمیرم اونجوری😭😭😭

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا

عزیزم ب این چیزا فکر نکن....ولی یکی از اشنهاهای ما موقع به دنیا اومدن مرده دنیا اومد...۹ماهشم کامل بود...ربطی نداره

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

زیر ۲۶ معمولا نمیمونن

بین ۲۶ تا ۳۶ ممکنه زنده از دستگاه بیرون بیان

۳۶ به بعد کاملا

اینا رو دکترم گفته بود

ولی اگر خدا بخاد، تو هر شرایط زنده میمونه

توکل کن ب خدا

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
وای منم همش دارم ب این فکر میکنم اخه دکترم گفت احتمال زایمان زودرس دارم😢 خدا کنه زودرس نشه من میم ...

خدانکنه

دارو نداد برای جلوگیری از زایمان زودرس

به منم دکتر احتمالشو داد

برای سلامتی نی نی(ها)صلوات میفرستی🧡لطفا
عزیزم ب این چیزا فکر نکن....ولی یکی از اشنهاهای ما موقع به دنیا اومدن مرده دنیا اومد...۹ماهشم کامل ب ...

الهی بگردم واسه دلش😭مشکل بچش چی بود؟؟؟؟

تیکر تولد نفس مامان❤
2706