2726
عنوان

شوهرم میگه ۲ ماه بعد عروسی سند بارداریتو باید بهم بدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1741 بازدید | 106 پست
باید برین پیش به طبیب طب اسلامی یا سنتی مزاج شناسی کنه

باشه خیلی ممنون

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی از راهنماییت گرمیجات چیه خوبه بخورم؟ چ زمان هایی؟ اصلا نباید سردی مثل نون و برنج و... بخورم؟ ...

اول یه سال با شوهرت زندگی کن .شاید خدایی نکرده اخلاقای بدی داشت و باهم نساختین.زبونم لال ولی خیلی پیش میاد سریع بچه دار میشن و بعد میبینن میخوان جداشن.یه بچه بی گناه میمونه وسط

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2728
چ رژیمی باید بگیرم؟ بلد نیستم  ممنون میشم راهنماییم کنی دوست عزیز

عزیزم تو اینترنت سرچ کنی کلی اطلاعات بدست می اری. به طور کلی باید چیزایی که سدیم و پتاسیم دارن مثل موز، برگه زردآلو چیزای نمکی و ... بخوری و چیزایی که کلسیم و منزیم دارن مثل لبنیات و شیر  نخوری.

یسری کارای دیگه هم هست مثلا شستشوی واژن با محلول آب و جوش شیرین نیم ساعت قبل از نزدیکی که محیط رحم و قلیایی می کنه، مصرف جشونده تخم هویج به صورت ناشتا سه روز اول پری، نزدیکی فقط در روز تخمکگذاری و .....

تو همین نی نی سایتم سرچ کلی مطلب در این مورد پیدا می کنی.

شوهر منم اینجوری گفت ولی یه سال طول کشید

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

استارتر با اين مقدمه غير منطقيت 

مثلا  ماهم نفهميديم منظورت كمك خواستن براي  پسر دار شدن 🤔

اوني هم كه دوماه بعد از عروسي بايد رو كني 

مدرك بارداري بهش  ميگن نه سند بارداري ! 

ببین من بخاطر سردی رحم سه تا سقط داشتم.. الان سونو البته احتمالی گفته پسره.. پیش دوتا خانم ماما قدیم ...

شما که گفتی دکترت گفته سونو نرو و نمی خوای هم بری پس چجور سونو گفته احتمالا پسره؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

چه فکرایی میکنی از الان حتی سر خونه زندگیت نرفتی فکر بچه ای جنسیتش تازه میخوای مشخص کنی  تازه تایمم واسه خودتون مشخص میکنین پس این برنامه هایی که تو وشوهرت دارین میچینین خدارو کجاش جا دادین 

شما که گفتی دکترت گفته سونو نرو و نمی خوای هم بری پس چجور سونو گفته احتمالا پسره؟

بهم گفته ان تی و آنومالی نرم... ولی دوتا سونو در طول بارداری میگه انجام بدین یکی سیزده هفته یه سونو ساده برا تشکیل قلب یکی دیگم هشت ماهگی 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2706