2726

جددددی اگر مجرد بودید از خونه فرار باباتون فرار میکردید به هر دلیلی...

بعد برمیگشتید همون خونه عکس للعمل باباتون چی بود؟؟

دوران مجردی ها

من خودم نزدیک بود به سرنوشت رومینا دچار بشم البته زود قضیه فیصله پیدا کرد چون نشد فرار کنم 

تعداد رای : 30
نظرسنجی
سرزنشم میکرد
10
33%
کتکم میزد
8
26%
بی خیااال
2
6%
منو میکشت
10
33%

بابا ندارم🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من حس میکنم بابام من ب شدت تنبیه میکرد ولی نمیکشت

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

من تازگی حتی زنگ زدم اورزانس اجتماعی با اینکه مغرورم و حوصله ی تلفن هم ندارم

قشنگ با ۳ تا مشاور حرف زدم ولی وقتی مادرم حرف زد و دروغ پردازی هیچییی نداشتند بگن 

گفتم مادرم منو تشویق به خودشی کرد

گفتم نزدیک بود بابام با چادر خفم کنه من ناخنش کشیدم از دستش در رفتم کلا روانیه

و....‌‌‌‌

واقعا با سند گفتم، گفتم شک داری این شماره ی خواهرام بزنگ 

ولی وقتی مادرم حرفید ترسیدند گفتند خب ببرش روانپزشک 😐در حالیکه خودشون رولنی اند 

خاااک تو سر مشاوران بی خیال بی درک اورژانس اجتماعی انگار فقط خواستند وت بگذره حق مشاوره تلفنی شون زیاد شه 

کتکم  میزد 

یک بار به جرم دوست داشتنه یه پسر که تو عقد جدا شده بود 

و نمیخواستم خواستگار جدید راه بدم 

بدجر کتک خوردم

ولی بابام بعدش پشیمون شد 

بهم گفت میخوای باهاش ازدواج کنی بکن😭

بعد با پسرها چیکار کردن؟

پسرها هیچی اقوام دورن دختر را میخواستن ندادن بهشون یکیشون فرارکرده بود پدربزرگش برده بودشون عقدشون کرده بود.یکی شون هم یروز فرار کردن که خانواده راضی بشن یروز بعد برگشتن خانواده دختر راضی شدن

یا رب العالمین
2706