2726

من خودم کارمند رسمی شرکت نفت توی جنوب هستم نزدیک اهواز مزایا و حقوق به خیلی مسائل بستگی داره ولی در کل اره حقوق ها خوبه خدا رو شکر اینجا پایین ترین حقوق ماهی ۷ میلیون که من هستم چون مدرک تحصیلیم دیپلم و الان دانشجو هستم که مدرکم ارتقا بدم بعد بستگی به اداره یا اون سمتی هم که داشته باشن فرق داره آیتم های حقوق کلا به مدرک تحصیلی سابقه رسمی بودن سمتی که داریم و ارزشیابی که نمره A بگیریم یا بی یا نمره سی هم تاثیر داره هرکس ارزشیابی نمره آ بگیره هر سال حقوقش بیشتر در کل موارد زیادی تاثیر داره که من اینجا فقط چند موردش گفتم

با خط کل اعضای خانواده و فامیل عضو شدم یا قطع دست رسی  شدم یا پس ورد یادم رفت یا کلا تصمیم گرفتم دیگه نی نی سایت نیام دوباره بعد مدتی دلم تنگ شد با اکانت جدید برگشتم یا یه بار هم خطر لو رفتن بود چون تایپیک های جنجالی زده بودم از ... حالا بماند خلاصه خواستم بگم اینجا حق آب و گل دارم از سال ۹۰ که دوقلو هام دنیا اومدن منم اینجا هستم     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوست دارم مهندس شرکت نفت و ازاین جور شغلا داشته باشه کلا مهندس دوست دارم حالا هرچی که باشه وکیل ه ...

🤣🤣🤣طعنه زدی به نی نی سایتیا؟؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
خ خوبه  شوهر ادم رستوران داشته باشه هی غذاهای خوشمزه برات بیاره

شوهرم تو رستوران کار میکنه... میگه خانوم صابکارش زنگ میزنه پایین، خونش بالای رستوران... سفارش میده انواع واقسام غذاها رو میذارن تو آسانسور میفرستن بالا واسه خانوم😢🤤تازه هر چیم لازم داشته باشن لیست میکنن به پیکای رستوران تا واسشون بخره... 

2728
خوبه اینجا همه شوهراشون استاد دانشگاه و پزشک و رییس شرکت و خلاصه شعلهای تو چشم برو دارن خدا رو شششش ...

شما شوهرتون چکاره س؟

ماشالله همتونم که شوهراتون پزشکن

شوهر من چوپونه😂😂😂😂

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍

من دوس داشتم شوهرم بیسواده مکتب نرفته باشه،دوس داشتم گاوداری داشته باشه اما متاسفانه نشد به آرزوم برسم😔

من دوس داشتم شوهرم بیسواده مکتب نرفته باشه،دوس داشتم گاوداری داشته باشه اما متاسفانه نشد به آرزوم بر ...

بنده خدا اونی که گاوداری داره پولش از پارو بالا میره😂

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
بنده خدا اونی که گاوداری داره پولش از پارو بالا میره😂

وا منم همینو میخاستم دیگه،فکر کردی دارم مسخره میکنم،الانم آرزومه گاوداری واسته باشم

متاسفانه م برا قسمت اول حرفم بود،که مکتب نرفته باشه

وا منم همینو میخاستم دیگه،فکر کردی دارم مسخره میکنم،الانم آرزومه گاوداری واسته باشم متاسفانه م برا ...

اووووه😉پوزش

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
واقعا خوش بحال خانومش...بخدا دلم خواست🙁🙁🙁

رستورانش معروفه و بزرگ... غذاهاشم خیلی خوشمزس🤤

آخر هفته ها هم ک خانوم با خانوادشون تشریف میبرن باغشون انواع اقسام غذا و دسر هارو میبرن نوش جان کنن... واقعا ک خوشبحالش... حالا شوهر منم بعضی وقتا غذا میاره واسمون یا میبرتمون رستوران ولی یه شام بخوریم ده درصد حقوق ماهش پول یه شام میشه 😭

به پزشک عمومی دیگه به این راحتی ها جواز مطب نمیدن بدنم درآمد زیادی نداره،بیمارستانی که من کار میکنم ...

پزشک متخصص مغز و اعصاب و ارتوپد چطور؟؟

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋
2706