2410
2553
عزیزم شوهرت استخدام رسمیه یا قراردادی؟ میشه بپرسم حقوقش چقدره ؟ شوهرم میخواد بره گفتن قراردادیه ولی ...

شوهرت چی خونده؟ این زنگنه لج کرده کسیو استخدام نمیکنه دولت بعدی ایشالا درست بشه 

مرا عهدیست با جانان💏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

دروغ که کنتور نمیندازع دوست داشتم دکتر باشه

ولی الان 

معاون وزیر

البته هنوز  مجردم  

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
من دوست داشتم شوهرم راننده باشه 😂 ولی شرکت نفتیه

خوش بهالت کاش شوهرمنم یکاری گیرش میومدازفلاکت درمیومدیم. شوهرت نمیتونه برای شوهرمنم کاری پیدا کنه. دوتابچه دارم به کارنیازداریم. توروخدااگه میشه. 

خودم لیسانس بیکار،دوس داشتم شوهرم مهندس یا نظامی بود، اما چون ازدواجمونم یهویی شد پرسنل شرکت شکلات سازیه با دیپلم.

اونم وقت نکرد درس بخونه

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎

شوهرم دوس داشت نظامی باشه از بچگی گرچه یکم بهش رسید ولی تو شرکت ایران خودرو هست 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
2706