2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوس دارم شوهرم به شغلی باشه که فقط بووو نگیره هی مثلا گوشتی ومرغی یا نجار اینا نباشه 

نمیدونم یه چیزی باشه روزیمون حلال باشه  دیگه 

کاش بیشتر تو کار تجارت زعفرون باشه چون من خیلی زعفرون دوس دارم😂😂😂😂💡

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀

من دوست داشتم مهندس نفت باشه عسلویه کار کنه ی مدت بعد من جان فشانی کنم ی مدت باهاش عسلویه بمونم اونم مثلا ۲۴ ساعت کامل کار کنه ۲۴ ساعت استراحت موقع نامزدیمونم سرباز باشه ولی تو‌شهر خودم یعنی تهران ک هم و ببینیم منم هی برم دم پادگانش 

ولی نظرم درباره عسلویه عوض شده یکم اخه از گرما متنفرم 

فعلا هم ک ازدواج نکردم

بچه ها میگم اینا که میگید واقعیه؟ هنوز تو فانتزی نیس؟ همتون که از دم شوهراتون دکتر مهندسن چجوری ا ...

دقیقا      

خدایا دریافته ام کسی که می گوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید کم آورده است.خدایا دستش را بگیر.چرا که هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.التماس دعا
مادرم میگه سالی که دیپلم گرفتم همه دوستا شوهر کردیم هی از شغل شوهرای هم میپرسیدن همه میگن دکتر و کار ...

اخه نمیدونم واقا چ لذتی داره بعضیا تو همین نی نی سایت هم میخوان الکی هم ک شده خودشونو بالا ببرن،بابا اینجا ک کسی نمیشناست شوهر دکتر و جراح و کارخونه دار چیه،راستشو بگو بابا😩

کادردرمان باشه

پزشک پرستار داروساز و ...

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706