2733
2734

من فانتزیم نظامی بود(مخصوصا پاسدار)الانم شغلش همونه😍

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست داشتم کارمند بانک باشه که همونم شد

عزیزم شوهر منم کارمنده بانکه. راضیید؟ سمتشون چیه همسرتون؟ خونه و ماشین دارید؟

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
2728

دوست داشتم درامد خوب داشته باشه 

تا الان ده تا شغل عوض کرده فقط شرکت نفتی ومخابرات و نظامی رو نرفته🤣😂

شغل فعلیش cnc و کار چوبه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
خدایی اینا که گفتین راسته. یا تو فانتزی هاتون موندین یا زنهای کارگر و بقیه مشاغل تو سایت نیستن. ب ...

بعضی وقتا که تو سایت میام تو این تاپیکا میگم ما ایرانیا نه تنها تحریم نیستیم و بدبخت نیستیم بلکه میتونیم واقعااا بهذفقرای امریکا هم کمک کنیم . ههمهههه پولدار ختم خفن حقوقا 10به بالا . دیگه پشمی به ادم میمونه نه والا😂

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

من دلم میخواد پزشک باشه.

اینجوری، خودم که مهندسم، شوهرم هم دکتر

من هم میشم خانوم مهندس و هم خانوم دکتر

خدا کنه بشه ....

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
2738
بعضی وقتا که تو سایت میام تو این تاپیکا میگم ما ایرانیا نه تنها تحریم نیستیم و بدبخت نیستیم بلکه میت ...

بوخودا من همسرم کارمنده بانکه. حقوقشم ۵ و خورده ای.

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
تو نت سرچ کن  ویستی امیر شریفی و عرشیانفر فکر کنم کامال تلگرامی هم دارن  البته یکسری از ...

ممنون عزیزم

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
2706