2410
2553
البته قرار بود تیر ماه استاجریم تموم بشه الان بااین وضع کرونا معلوم نیس کی برگردیم دانشگاه فعلا گفتن ...

فکر نمیکنم از ۱۷ بخوانتون چون همسرم استادیار واتد هم هست وحالا حالا فکر نمیکنه دانشجوها بتونن بیان فقط رزیدنت ها واینترن ها هستن،امتحان پره انترنی کی داری؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای بچه هااااا واسه منم دعا کنید یه پسر باایمان خوش اخلاق نجیب وپاک با شغل عالی ورسمی و حقوق ومزایا ...

البته نمیشه که 

خدایی ندیدم همه اینارو باهم داشته باشن 

مگه اینگه تو فیلمها

ولی بازم ایشالله قسمتت بشه

تبریزهستم،علوم پزشکی قم هم برنامه آموزشیش مثل شماست

قم مثل ما نیستا!ما دوسال و نیم علوم پایه ست .یکسال ICM .یکسال استاجری.یکسال اکسترنی.یکسال و نیم اینترنی

قم فکرکنم فرق داره .ICM انگار مال شیراز و اصفهانه .تفکیک اکسترنی استاجری هم ی جاهای محدودی هست!مطمئنید قم مثل ماس؟

2456
فکر نمیکنم از ۱۷ بخوانتون چون همسرم استادیار واتد هم هست وحالا حالا فکر نمیکنه دانشجوها بتونن بیان ف ...

رزیدنتا ک هستن اینترناهم انگار چند وقته تعطیل بودن.نمیدونم والا چیکار میکنن.فعلا که انگار جدی ان اخه اگر ما نریم بعدا اینترن کم میارن.

اگر عقب نیفتیم شهریور سال دیگه پره دارم.من خیلی تنبلی کردم این چند وقت 

2714
رزیدنتا ک هستن اینترناهم انگار چند وقته تعطیل بودن.نمیدونم والا چیکار میکنن.فعلا که انگار جدی ان اخه ...

اینترن ها ورزیدنت ها حتما باید کشیک هاشون رو بیان ،نگران نباش ولی بشین از همین الان برای پره انترنی بخون،کرمی برای دستیاری میخونی؟ میانگین معدلت چنده؟

خفن مثلا کمپانی داشت اونی ک میخوامش پرستاره

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

من اصلا بهش فکر نمیکروم چون تا فهنیدم ازدواج چیه زرتی عاشق یکی شدم برامم مهم نبود چی باشه شغلش..فقط میخواستم وضعش خوب باشه و پول حلال بیاره..که خداروشکر معلم شد

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

دوس داشتم تو کار هنر باشه..نمایشگاه نقاشی برگزار کنه..نویسندگی..اموزش ساز..ولی نظامیه الان😑

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

من بانکی یا پزشک دوس دارم..‌مهندس یه شرکت هم خوبه😍این ۳ تا رو دوس دارم

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐
2706