2726
عنوان

خدا بگم چکارکنه آرایشگره بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ادم مگ پیش هرکسی واسه ابرو و مو میره.من چند وقتع و تحقیق کردم بهترین ارایشگری ک مو کوتاه میکنه .تازه ...

اخه بچم  دست شوهرم بود مجبور شدم اینم من جاش چند بار کوتاهی کرده بودم اما خوب بود کارش نمیدونم چطور این کاروکرد یعنی هرچی بگم کم گفتم واقعا دیشب تا صبح نخوابیدم خنده های خواهرم خیلی رفت رومخم

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

ارایشگرها کلا خیلی خووووبن 

من واس عروسی داداشم لباس دامن پفی بنفش تیرع گرفته بودم رفتم ارایشگره گف لباست چه رنگیه گفتم بنفش 

چنان سایه و رژ لب بنفشی برام زد که شبیه جادوگرای برنامه کودک ها شده بودم حالم از خووودم بهم میخورد

اگه واقعا مدلی ک میخواستی نبوده و خراب کرده باشه تو حق اعتراض داشتی.بهش میگفتی ک حالش گرفته شه وقتی ...

متاسفانه جلومو تقریبا میشه گفت بدک نیست پشت سرمو گند زده منم که عجله داشتم که برم خونه زودی حساب کردم اومدم خونه باخودم گفتم چه جیگری شدم .باورتون نمیشه روم نمیشه خانواده شوهرم اومدن نشونشون بدم

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

خاک تو سرش کنن 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

کلا کار کوتاهی و رنگ و ابرو و .... اینها توی آرایشگاه خراب کردنه. برای رنگ میگن یه دو دفعه بشوری رنگ سبزی که الان میبینی میشه صورتی!!!!!!!!!!!!!

ابرو که میگن دو هفته بگذره این رشد کنه خوب میشه!!!!!!!!!!

کوتاهی که دیگه بماند 

از روی عکس و مدل که هیچ شباهتی به اون پیدا نمی کنن.

کلا خیلی گرون میگیرن و اصلا کار بلد نیستن و ....

ارایشگرها کلا خیلی خووووبن  من واس عروسی داداشم لباس دامن پفی بنفش تیرع گرفته بودم رفتم ارایشگ ...

😂😂😂😂😂خدا نکشتت تصورت کردم مردم از خنده

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃
2706